Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ahova nem hívnak, oda nem megyek... :huh: :)

Ez baromság,régebben beszéltünk is erröl csak neked elment a füled mellett :D :lol: .Viszont akkor most már nem lesz kifogás.Sőt ha jól emlékszem azért nem jöttél mert nem tusz reggel felkelni,szombati buli után.ha gondolod akkor gyere ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem mozilla okozta a gebaszt.

A múltkori zenélős-ugrálós-gusztustalan alkotást, ami az egyik topikban volt, pl. mozilla csak feladatkezelőből lelövéssel tudta lekezelni8vagyis sehogy), opera meg simán kinyomható....

Szal lehet váltani kéne arra...

1-2 hónap és jön az FF3. Én már használtam a beta1-et és sebességben ég és föld a 2-höz képest, de sokmindent újítanak.

Operára is sokan esküsznek, azt én csak régebben használtam, de nekem nincs különösebb bajom ff-el.

Netscape-et meg már hivatalosan is eltemették. Igaz ettől még lehet használni.

Link to comment
Megosztás:

Megszületett a határozat, a srácot először megbüntették 70 000FT-ra és 2 hónap jogosítvány bevonás, aztán benyújtott egy kérelmet hogy két kiskorú gyermek stb, és nem maradt a büntetésből csak 35 000FT s a jogosítvány bevonástól meg eltekintettek. Szóval nem akartam és akarom hogy a fejét vegyék, de ő mondta hogy 150 000FT-ből helyretudják hozni a suzukit, meg ugye befizet 35 000Ft bírságot az még 200 000 sincs, én meg alaphangon is buktam 500 000-et, és én vagyok a vétlen, nem jól van ez így sehogyan sem.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam a biztosítóhoz, kint a váróban rajtam kívül volt még 3 ember, akik mind egytől egyig közel egy éve járnak oda, és volt köztük olyan s akivel 30 000Ft miatt szívóznak 5-6 hónapja. Mikor bementem hívtak egy műszaki zsenit, hát kinézetre is brutál okos volt a csóka, na mindegy, nyomtattak ki a használtautóról hirdetéseket, és azt mondja hogy van 500-ért is meg ilyenek, mondom és a 150 lovas, mondja hogy nem, mondom akkor nézzünk már olyat és jó állapotban lévőt, arra már nem volt hajlandó, akárhogy győzködtem, vittem neki számlákat, fékbetétek és hasonlóakról, féktárcsa, stb... azt mondja az senkit nem érdekel, mert nem értéknövelő, vissza is dobta a számlákat, vita ezerrel, mondtam hogy csinálják akkor meg stb.. de még ő volt felháborodva, mondom neki hogy egy mocskok vagytok bazdmeg, az embernek volt egy autója a nevére íratva, most meg nincs semmije, és még amit adtok a felésem fedezi, erre ő azt mondtad mocskok vagyunk? felállt és motyogva akkor menjél pereskedni, és otthagyott. visszajött a csaj és elfogadtam a 350 000-et, mondtam utaljátok mocskok azt a kis szart is 2 heten belül és otthagytam őket, na meg azért mondtam a magamét még kifelé menet is, és ég mikor mondtam hogy remélem bezárják ezt a szart előbb utóbb, erre a srác, micsoda? ezt bezárni? nagyon is megy és stabil, persze mondom így lehet is, ahogy ti fizettek. Hát így jártam, majd betudom azt a buktát valami másnak, talán úgy könnyebb elfogadni.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

kicsit vérlázító a dolog, viszont ilyen helyzetekben úgy vettem észre hogy ha TK-sra veszik nagyon szarul jön ki az ember. Kis koccal még lehet okoskodni is, és még jobban is kijönni, de ilyen helyzetbe szerintem senki nem szeretne kerülni. Persze elviekben ezekre is vannak megoldások, amik gyakorlatban nem bizti hogy működnek (kis kenőpénz a kárszakértőnek stb)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.