Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok... :huh:

Egy Buta kérdés ... Kerestem de vagy én vagyok vak vagy nemtudom... De 2008 ban lessz e olyan találkozó vagy összejövetel ahol meg lehet jelenni? :)

És egy dátumot is Legyetek oylan szívesek :lol: Köszi!

még 2008-as naptáram sincs.. kicsit később biztos találsz itt információt a talikról! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok... :huh:

Egy Buta kérdés ... Kerestem de vagy én vagyok vak vagy nemtudom... De 2008 ban lessz e olyan találkozó vagy összejövetel ahol meg lehet jelenni? :)

És egy dátumot is Legyetek oylan szívesek :lol: Köszi!

Minden csütörtök este a Lurdy ház parkolójában van minitali...természetesen ez is a jobb idő közeledtével egyre több emberkét vonz ki...

A hivatalos éves talikról épp kidolgozás alatt van az éves terv...de 6-7 nagyobb országos találkozó van kb tervben...többek között Kecskeméten, Debrecenben, Balcsin, Soltvadkerten és még itt ott...

Link to comment
Megosztás:

Minden csütörtök este a Lurdy ház parkolójában van minitali...természetesen ez is a jobb idő közeledtével egyre több emberkét vonz ki...

A hivatalos éves talikról épp kidolgozás alatt van az éves terv...de 6-7 nagyobb országos találkozó van kb tervben...többek között Kecskeméten, Debrecenben, Balcsin, Soltvadkerten és még itt ott...

Nagyon köszi lehet egyik csütörtökön felnézek majd... amikor nem melózom.... Az este az mit takar?? 19:00 után?? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Várd ki a tavaszt és inkább akkor gyere majd :)

Mindenképp megvárom a jó időt , meghát 3 műszakozom és összekell hangolni a dolgokat, nemsokat járok felétek de egyszer amikor voltam.. Akkor még Hondám volt na szó szó belém is jöttek hátulról... :huh: Megáltam egy gyalogosnak a borárostéren... mert ugye lelépett és Paff a nő meg belém jött na mondom magamban többetsem jövök ide,,, de így hát megkockáztatom :lol: hátha most nem törnek össze :)

Link to comment
Megosztás:

:huh: Jajmááá!Nagyon édi bédi!

Csak kellene arra a blokkra egy Hello Kitty-s felírat! :lol:

Meg valami bigyibogyós díszítés is, nem? :)

Amennyire én tudom, különböző... vagy évjáratfüggő..

Petyának anno az asszem '92-es Gsiben rotoros volt, és az a kockásabb alakú.. ha jól tudom ráadásúl abba bele van építve az levegő hömérő(IAT asszem).

Az enyémben meg az a hengeres fajta van(forrófilmes asszem) és külön van a hőmérő is..

Na akkor ebben keresendő a tunying szívósor felapplikálásának nehézsége :)

Link to comment
Megosztás:

há nem igazán :huh:

de amúgy ez az Si csere dolog mindig is mozgatott csak ugye "sosenemsevanik" jo csere alap...

áprilisban lejár a gsi műszakija és a futómű iszonyatosan ropog mostmár mindenhol... a fékek is neccesek lehetnek ...

azt el is felejtettem a motorcsere kapcsán ide írni( Gabi juttatta eszembe tegnap ) hogy az olajat nehezen/lassan veszi fel a motor...

ha ugy számolok hogy kap ez a motor:

- 16 tőkét

- szimeringeket,HF csavarokat

- hengerfej újítást

- olajpumpát!

- komplett tömités szettet

akkor tegyük fel jó(bb) állapotban lesz, kb ennyiért: 200e + munkadíj

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1600

na erre pl lehet becserélném a gsi-t ... csak mire felkerül rá egy rendes lökös meg fényezés kivül belül minimum gyárira... hát ezzel is lenne gebasz, de sztem ez is lufis orrmányos csak le lett cserélve...

Neked tényleg elmentek otthonról :huh: Sose cserélném el a gsi-met erre a kocsira..... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.