Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A DIS-esnél ugyanaz a légtömegmérő van, mint a rotorosnál? Mert ha nem, akkor inkább az lesz a probléma.

Azon keresztül hülyítheti meg a gyújtást és befecskendezést, mert összevissza méri a terhelést, az átalakult

vákumrendszer (szívórész) miatt. Nekem is ez volt a versenyautónál, bár ott Szuromi tanácsa alapján elég

könnyen sikerült orvosolni a jelenséget (el kellett kicsit szorítani a MAP szenzor vákumcsövét :huh: ).

Amennyire én tudom, különböző... vagy évjáratfüggő..

Petyának anno az asszem '92-es Gsiben rotoros volt, és az a kockásabb alakú.. ha jól tudom ráadásúl abba bele van építve az levegő hömérő(IAT asszem).

Az enyémben meg az a hengeres fajta van(forrófilmes asszem) és külön van a hőmérő is..

sztem még AIRBAGGAL sem költséghatékony :lol:

nah igen.. ez igy igaz.. lehet nem is kellene annyira,és durranna.. mindkét oldalon.. már amelyikben mindkettő van.. és akkor biza az anyós oldalon nagy valószínűségel törné a szélvédőt is..

Link to comment
Megosztás:

Hát ha lesz gázpedál...mert egyenlőre annak nem maradt hely a váltótól...de megoldjuk...max hikomat lesz... :huh:

megcsinálod hogy csak egy ülés legyen középen, mint a mclarenekben.... akkor lábad között a motor és akkor jobb meg a bal oldalon is lehet pedál. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.