Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

okés, este még felvetném ezt a témát kinn ... nem akarom a szaporitani itt a szót róla tovább.

a sorban állás stimmol Dininél mint írtam március elején aktuell a project...

meg adok esélyt hátha lebeszéltek az egészről addig :huh:

Szerintem Dininek nincs motorja,és 1 ember még elötted van,aki motorra vár.Azzal hogy megnézed nem vesztesz semmit,és ahogy sonique leírta mindegy hogy dis vagy sem........
Link to comment
Megosztás:

okés, este még felvetném ezt a témát kinn ... nem akarom a szaporitani itt a szót róla tovább.

a sorban állás stimmol Dininél mint írtam március elején aktuell a project...

meg adok esélyt hátha lebeszéltek az egészről addig :lol:

Mondjuk Én még mindíg nem értem miért akarsz motort cserélni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csaba amit adni akarnak a GSiért nagyon kevés. Tilos elfogadni, ez csak egy ajánlat. Valóban ahogy Gabi mondta hasznaltauto.hu és megmutatni nekik hogy ez nem egy gatter nagyblokkos Astra, hanem egy fullos GSi ami legalább 7-8 kilót ér(t).

Mondjuk aztán azon mosolyogtam hogy Gabi előtt mindenki hozzá akarta adni a balesetkori értékhez a roncsértéket :huh:

Pénteki Patyi után elvittem tegnap délután futóműveshez a kocsit, a Csömöri úti felüljáró tövéhez. Nem szívtak vele, fél óra alatt megvolt, aszonták picit még mindig dőlnek kifelé a kerekek de egyáltalán nem vészes, úgy állították a kerékösszetartást hogy nyílegyenesen menjen a verda, és a gumi sem fog félrekopni (mint eddig). A jobbos amit most adott Diny az leheletnyivel jobban dől amúgy. 4800Ft volt a futóműves.

Link to comment
Megosztás:

Lacee, ott van az én motorom, a vezérlés burkolatot kell venni rá, másnak nincs baja, max ha már kint van a moci, dobni kell rá egy gyűrű sort, mert csipegette az olajat, de viszont 14.1 bár volt mind a négy hengerben, nem ment rosszul ez a motor, de ezt te is érezted a saját bőrödön :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csaba amit adni akarnak a GSiért nagyon kevés. Tilos elfogadni, ez csak egy ajánlat. Valóban ahogy Gabi mondta hasznaltauto.hu és megmutatni nekik hogy ez nem egy gatter nagyblokkos Astra, hanem egy fullos GSi ami legalább 7-8 kilót ér(t).

Igen, ezt fogom teni!

Mondjuk aztán azon mosolyogtam hogy Gabi előtt mindenki hozzá akarta adni a balesetkori értékhez a roncsértéket :huh:

Hát jah, mostmár én is tudom :lol:

Link to comment
Megosztás:

röviden:

- hengerfej/tőke

- repedt blokk/heggesztett

- fogyasztás sem az igazi

- most már ugy tünik olajbol is eszik

- és LE hiányra is panaszkodom

és most úgy látom hogy jobban járok anyagilag is ha cserélem az egészet...

nemde?!

Mondjuk Én még mindíg nem értem miért akarsz motort cserélni :huh:
Link to comment
Megosztás:

Igen azért írtam is hogy megkörnyékezlek még majd ezzel :lol:

Lacee, ott van az én motorom, a vezérlés burkolatot kell venni rá, másnak nincs baja, max ha már kint van a moci, dobni kell rá egy gyűrű sort, mert csipegette az olajat, de viszont 14.1 bár volt mind a négy hengerben, nem ment rosszul ez a motor, de ezt te is érezted a saját bőrödön :huh:
Link to comment
Megosztás:

Igen azért írtam is hogy megkörnyékezlek még majd ezzel :huh:

Oké!

Jelenleg a jövő hét második felében elviszem a bátyámék műhelye elé ahol kamerázva van, ott lehet, szóval megoldódott a tárolás.

Nem nagyon fogom hirdetni, mert szinte ezer százalék hogy GSI-m lesz és akkor miért ne legyen alkatrészem, de ha valakinek kell itt az ismerősi körből, az megoldható szerintem.

Link to comment
Megosztás:

jó kérdés de sajna nem autóztam sokat vele és ehhez mérten "eltűnt" elég sok... lehet elfolyik( bár tócsát sosem hagyott )amúgy meg az se jobb egy fokkal sem hogy a tömítés cserék ellenére eltünik az olaj...

Tehát a kocsi alatt nincs, a helyén a motorban nincs....de akkor hol az olaj? A vízben? Elég? Vagy hová tud még tűnni?

Link to comment
Megosztás:

röviden:

- hengerfej/tőke

- repedt blokk/heggesztett

- fogyasztás sem az igazi

- most már ugy tünik olajbol is eszik

- és LE hiányra is panaszkodom

és most úgy látom hogy jobban járok anyagilag is ha cserélem az egészet...

nemde?!

Röviden :D

-elég nehéz olyat találni amiben nem szól.

-ez nem hiszem hogy próblémát okozhat,ha jól meg van csinálva.

-a fogyasztás relatív dolog,ha rövidtávokra használom az enyémet nekem is 12L

-ez is elég gyakori jellenség :lol: van kartergáz?

-ha nem használod a kocsit akkor hajlamos ellustulni,nekem se ment kikor megvettem.Ezt a motort ütni kell néha mert azt szereti ;) :) :)

Veszel egy mocit mondjuk 100e ft-ért.30-50ig van egy motorcsere+vezérlést is át kell raknod.Olajat mindenféleképpen kell cserélni mondjuk 10e.Nem várt kiadások 20-30e (mert úgye ilyen mindíg van.A motorcsere így 200e fortint környékén van.Ebből a pénzből a tiedet is rendbe lehetne tenni :huh:

Link to comment
Megosztás:

jó kérdés de sajna nem autóztam sokat vele és ehhez mérten "eltűnt" elég sok... lehet elfolyik( bár tócsát sosem hagyott )amúgy meg az se jobb egy fokkal sem hogy a tömítés cserék ellenére eltünik az olaj...

Ha nincs alatta tócsa akkor nem folyhat el. Az enyémen amikor folyik akkor ráfolyik a leömlőre és azt érezni lehet :huh:

Jelezném gyárilag is van olajfogyija. Jó lenne ha megnéznéd a nívópálcát amikor hideg a motor és vizszintesben áll az autó. Megnézni a kmszámlálót.

Aztán ha mentél vele jópár km-t, mondjuk 200-at, akkor megnézed megint hasonló állapotban és látszik mennyi egy liter és az is hogy mennyit fogyasztott neked azon a kétszáz (vagy akármennyi) km-en. Az olaj olcsóbb mint a motorcsere. Lóeróhiány meg nem csak a moci miatt lehet.

Link to comment
Megosztás:

Persze felrakni lehet,csak rosszabb lesz mint volt,mert meghülyiti a gyújtást.Ezt két olyan ember mondta akik értenek ezekhez a motorokhoz :) és állítólag oda is van írva a lexmaul honlapján..... :huh:

A DIS-esnél ugyanaz a légtömegmérő van, mint a rotorosnál? Mert ha nem, akkor inkább az lesz a probléma.

Azon keresztül hülyítheti meg a gyújtást és befecskendezést, mert összevissza méri a terhelést, az átalakult

vákumrendszer (szívórész) miatt. Nekem is ez volt a versenyautónál, bár ott Szuromi tanácsa alapján elég

könnyen sikerült orvosolni a jelenséget (el kellett kicsit szorítani a MAP szenzor vákumcsövét :D ).

Mondjuk aztán azon mosolyogtam hogy Gabi előtt mindenki hozzá akarta adni a balesetkori értékhez a roncsértéket :)

És volt aki még le is hülyézett... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.