Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sajna a héten véig dolgoztam...reggel, este...zsinórban...3 napja nem aludtam...szal időm sem volt kimenni...

Reggel megyek ki, aztán csináljuk...megnézzük, mit tudunk kezdeni ezzel a kinyomócsapágy kérdéssel, lefestem a blokkot, tömítéseket cseréljük, vezérlés csere, olajdekli felpattint a helyére (merthogy sikerült találni rávalót...)

Ha ezen felül még valami belefér, akkor a belsejét fogom csinálni, csiszolni kell még némi heggesztési maradványt, meg kell heggeszteni is...fék idő közben felkerült véglegesen...

1 hónap múlva kész kell lennie...legalább menetkészen, hogy ki tudjuk próbálni, még könnyítések, fényezés és ilyen apróságok nélkül...még nem a dragslick-kel, csak amit Demotól elhoztam...

Ha így sikerül menni 14.00 körül, akkor érdemes foglalkozni vele behatóbban, jöhetnek a tengelyek, könnyítés draggumik...

Link to comment
Megosztás:

tegnap a srác rosszul mondta a telefonban, ma látom a mailben hogy omega c20xe ez...

viszont pécs oda-vissza úgy 15e ft kb. és ki is van szedve az autóból szóval nem tudom hogy lehetne e ezzel biztosra menni egyántalán...

e kapcsán felmerült bennem:

egy ilyen bontott motoron mit lehet megvizsgálni még?

- kompresszió

- tömitések

- Kartergáz(?)

- tőkék...

- olaj színe, állapota...

Link to comment
Megosztás:

tegnap a srác rosszul mondta a telefonban, ma látom a mailben hogy omega c20xe ez...

viszont pécs oda-vissza úgy 15e ft kb. és ki is van szedve az autóból szóval nem tudom hogy lehetne e ezzel biztosra menni egyántalán...

e kapcsán felmerült bennem:

egy ilyen bontott motoron mit lehet megvizsgálni még?

- kompresszió

- tömitések

- Kartergáz(?)

- tőkék...

- olaj színe, állapota...

Omega c20xe ?

Hááát az meg mégmégmégmégmég különlegesebb állatfaj :huh:

Bontott motoron hogy mérsz kompressziót ?

Viszel valakit magaddal, aki önindítót játszik ? :lol:

Ha nem jár a motor, akkor hogyan nézel kartergázt és hallagatod meg a tőkéket ?

Link to comment
Megosztás:

én nemtom miben volt a motor én is csak abból táplálkozom amit a srác mondott/írt...

Mint a Gabi is írta kompressziót lehet mérni rajta így is és legalább az kiderül hogy egyformán szarok e a hengerek vagy csak 3 a 4 ből :)

attól még hogy bontott, az önindító mért ne lehetne rajta... ?!

kurblival amúgy :D

de amúgy arra gondoltam hogy bontásra ítélt motornál mit érdemes nézni csak rosszul fogalmaztam ezekszerint...

pl ha a Dini majd át akar verni akkor mire figyeljek?! :huh:

Omega c20xe ?

Hááát az meg mégmégmégmégmég különlegesebb állatfaj :lol:

Bontott motoron hogy mérsz kompressziót ?

Viszel valakit magaddal, aki önindítót játszik ? :)

Ha nem jár a motor, akkor hogyan nézel kartergázt és hallagatod meg a tőkéket ?

Link to comment
Megosztás:

én nemtom miben volt a motor én is csak abból táplálkozom amit a srác mondott/írt...

Mint a Gabi is írta kompressziót lehet mérni rajta így is és legalább az kiderül hogy egyformán szarok e a hengerek vagy csak 3 a 4 ből :)

attól még hogy bontott, az önindító mért ne lehetne rajta... ?!

kurblival amúgy ;)

de amúgy arra gondoltam hogy bontásra ítélt motornál mit érdemes nézni csak rosszul fogalmaztam ezekszerint...

pl ha a Dini majd át akar verni akkor mire figyeljek?! :huh:

Kérjél képet inkább arról motorról mielőtt nekiindulsz feleslegesen a nagyvilágnak :)

Ha mégsem lesz, azért az átforgató srácot tutiiii vidd magaddal :lol:

Kurbli miii ? Lada rulez :D

Amikor én vettem, akkor csak elhoztam és kész ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Mi történt amúgy ?

büntetőjog 3ból vizsgáztam, kihúztam a megrontást, elmondom a tv-t erre mondja a faszi h van még 4 esete...elkezdem mondani, mondja h nem jó, nézzem át kint...ennyi, kb fél perc...

én közben jót kezdtem el csak az első eset minősítését mondtam csak nem engedte h kibontakozzak :lol:

picit mérges vagyok de kezdem leszarni...így is jól állok másokhoz képest is csak a mentalitás ami kiakaszt :huh:

Link to comment
Megosztás:

jol látom h nem DIS szagú? csak mert ha nem dis lesz akkor fölösleges bárki mástól vennem mert a Dini kéznél van ...

amugy köszi :huh:

Szerintem Dininek nincs motorja,és 1 ember még elötted van,aki motorra vár.Azzal hogy megnézed nem vesztesz semmit,és ahogy sonique leírta mindegy hogy dis vagy sem........

Link to comment
Megosztás:

tegnap a srác rosszul mondta a telefonban, ma látom a mailben hogy omega c20xe ez...

Ilyen állat márpedig nincs :huh:

... kihúztam a megrontást...

Te is jó dolgokba nyúlsz ám bele :)

Rendesen tanuld meg, lehet hogy még szükség lesz rá! :lol:

(és még mielőtt a többiek lecsapnák a magas labdát, nem az ellenem folyó perben :D :) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.