Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Inkább azt mond meg hogy át lehet e alakítani a gyújtást :) :lol: :) Ez engem is érdekelne,mert a DIS-re nem lehet lexmaul szívósort tenni :huh:

Nem tudom, de szerintem csakis attól függ, hogy a vezérmű-tengelycsonknál milyen módosítást kell

ehhez végezni. Egyébként meg csak a kábelköteg és ECU csere kéne asszem (+DIS kábelekkel).

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szomorú :huh: most aztán megszívtam, zsebre rakhatok 350 000-et és dolgozhatok a kocsi bontásán, és eladásán, szenvedjek a forgalomból kivonni. Még jó hogy 650 000-ért vettem és ráköltöttem 500 000-et.. :lol:

Mint mondtam, kis utánajárással tornázhatsz szerintem egy 100-ast is felfelé :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szomorú :huh: most aztán megszívtam, zsebre rakhatok 350 000-et és dolgozhatok a kocsi bontásán, és eladásán, szenvedjek a forgalomból kivonni. Még jó hogy 650 000-ért vettem és ráköltöttem 500 000-et.. :lol:

Azt hiszem,hogy ez mindannyiunk rémálma :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, de szerintem csakis attól függ, hogy a vezérmű-tengelycsonknál milyen módosítást kell

ehhez végezni. Egyébként meg csak a kábelköteg és ECU csere kéne asszem (+DIS kábelekkel).

Én is így tudom,de mivel Laceenak mindene van a másik motorból,így nem kell feltétlen DIS-est keresnie :huh:

Link to comment
Megosztás:

Van jobb ötlet a motor cserénél? az autó cserét hagyjuk mert azon akkor még még még bukok...

arról nem is beszélve hogy 95 előttire nem is cserélném már... az meg nem nagyon van a piacon... :lol:

Tudom hogy puNpa :) egy haverom igy mondta 1x aztán azóta ezen kuncogok :huh:

Link to comment
Megosztás:

nemrég hívott egy srác Pécsről... 60e - ért osztogatna egy c20xe-t... DIS -es ,(nem cossis)... vectrában volt 95-ös évjárat állítolag sokat állt az autó...

érdemes autóznom pécsre?!

lutri lutri lutri ....

ki van szedve az autóbol kiprobálni nem is tudom hogy lehetne...

Link to comment
Megosztás:

ki van szedve az autóbol kiprobálni nem is tudom hogy lehetne...

kompressziót lehet benne kivett állapotban is mérni (bár teljesen hidegen olajfilm nélkül

biztos kevesebb lesz, de legalább a 4 hengert össze lehet hasonlítani).

A lutri ebben az, hogy nemtod milyen állapotban van a kolbi hengerfej :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én a vectrán a 20e km-es vezérlést bontottam le és raktam vissza a HF felújításkor. Saját magam.

Azóta megint benne van 20e... Nyáron csere lesz, úgy érzem. nem várok 60e-ig.

Pedig attól semmi baja nem lett :lol: Szerintem van még mire költened azt a pénzt :huh:

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Most Te ugy gondoltad hogy vegyek egy másik motort és cseréljek rajta vezérlést?

odáig okés is csak ha nem DIS -es akkor nem megy rá a mostani vezérlésem és vehetek másikat és 30e -el többe volt a dolog... és ha esetleg mégis köteg/comp. nélkül kapom a motort akkor is jó vagyok még mert stimmelni fog ... ne adj isten alkudozhatok hogy a köteg meg a comp. is kell mert már van :huh:

ettől függetlenül tudom hogy ritka a DIS, beszéltük már jópárszor igaz most van egy kiszemelt DIS/Cossi darab ami "rám" vár csak gondoltam beírom a dolgot hátha csoda törpénik...

ha a másik "gyujtásososat" veszem akkor szopó lesz a csere... vagy szopóbb és lehet már drágábban jön ki... mondjuk ezt csak gondolom...

mondjuk most már meginogtam picit hogy jó lesz e nekem egyántalán ez a motor csere dolog...

már megint a szezont a ... mal

miért lenne gaz ha nem m28 as a motor hanem 25 ös ??

vezérlés ?? at kell rakni .. egyedül az olajpumpa haz külömbözik azt is at kell cserélni ...

mi a gond akkor most az osztofedeles c20xe vel ??

nem egészen értem ... neked nem kell 2,8as motor csak egy komplett motortömb vezérlés nélkül

a többi meg meg van ...

Link to comment
Megosztás:

nemrég hívott egy srác Pécsről... 60e - ért osztogatna egy c20xe-t... DIS -es ,(nem cossis)... vectrában volt 95-ös évjárat állítolag sokat állt az autó...

érdemes autóznom pécsre?!

lutri lutri lutri ....

ki van szedve az autóbol kiprobálni nem is tudom hogy lehetne...

Hát tényleg nem azért,de ismeretlentől és nem is lehet még kipróbálni sem??Mondjuk 60ért megéri max szétbontod és azt is árulod. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Pedig attól semmi baja nem lett :) Szerintem van még mire költened azt a pénzt :huh:

úgy érzem, hogy nyárig esetleg megközelítem a 60-at, vagy ősszel. Na, szóval majd akkor. :lol:

dízelt kellett volna vennem ilyen futásteljesítmény mellett, vagy szponzonak egy benzinkutat beszervezni...

Link to comment
Megosztás:

Azért mert ez így már 1X befeszült, bekopott, és ha leszeded majd újra rakod, akkor nem biztos, hogy jó lesz...leggyengébb láncszem ilyenkor a vízpumpa...mert az is benne van a feszített körben...így ha az megáll, akkor hagy ne mondjam mit kezdhetsz az új mociddal...

De ne ezen a 40e-ren múljon máááá... :huh:

csak ugy szolok az m2,8 as motoron nem elöfesziteni kell a szijjat és utani fixre beállitani

hanem automata szijfeszitö görgö van igy ha a helyes pozicioba allitod a feszitöt akkor mindig ugyan a szij feszessége

szerinted én ? vezérlést vettem ??? 1et miota a c20let benne van és kész

szijjat cseréltem ....

ne tessék már badarságot beszélni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.