Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egy 10e km-es másfél éves vezérlést nyugodtan át lehet pakolni... nem lesz attól semmi baj.

Együtt kopott, ott is együtt fog tovább kopni :lol:

Pazarlás lenne kidobni, holott semmi gond nem lehet belőle...

Nekem 8... de ha majd Laci csúnyán néz rád, meg kér tőled 16 szelepet meg pár apróságot....akkor azért ne lepődj meg... :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tudod...átvettem az aggódásod, és ide vezetett... :huh: Nem is érzem jól magam a bőrömben... :lol: :D

Akkor most már neked is lehet mondani hogy hisztis szőke picsa :)

Tinnyén mindig ezt kapom, mikor felvetek egy valós problémát, amit csak én látok... :)

Link to comment
Megosztás:

Csak egyet? :lol: :huh:

Egy párat....:)

Egy 10e km-es másfél éves vezérlést nyugodtan át lehet pakolni... nem lesz attól semmi baj.

Együtt kopott, ott is együtt fog tovább kopni :)

Pazarlás lenne kidobni, holott semmi gond nem lehet belőle...

Ha jól rémlik akkor pl a szíjat nem ajánlatos vissza rakni mert megnyúlhat a leszedésnél nem?????

Link to comment
Megosztás:

Semmi baja nem lehet szakszerű leszedésnél :huh:

Akkor nem ajánlott visszarakni, ha sokat (hónapokat) állt kiszedett állapotban.

Ott van a szakszerű....Én biztos hogy nem játszanék a vezérléssel,mert álltalában pont az ilyen spórolásoknál szokott baj lenni.

Link to comment
Megosztás:

Ott van a szakszerű....Én biztos hogy nem játszanék a vezérléssel,mert álltalában pont az ilyen spórolásoknál szokott baj lenni.

Szerintem ez nem számít spórolásnak. Viszont a kidobása pazarlás.

Szakszerű levétel: feszítőt meg kell lazítani, és egyből könnyen lejön a szíj :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nem számít spórolásnak. Viszont a kidobása pazarlás.

Szakszerű levétel: feszítőt meg kell lazítani, és egyből könnyen lejön a szíj :)

Mivel nem az Én kocsimról van szó,nekem mindegy.Én akkor se cserélgetném,mondjuk a motoromat se :) :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon szomorú :lol: :) :) ..Mindenféleképpen jobban jársz ha megtartod a kocsit,és szétbontod.Csak azt nem tudom hogy lehet kivonni végleg a forgalomból,mert ha jól tudom ahhoz bontási papír kell :huh:

Nagyon szomorú :D most aztán megszívtam, zsebre rakhatok 350 000-et és dolgozhatok a kocsi bontásán, és eladásán, szenvedjek a forgalomból kivonni. Még jó hogy 650 000-ért vettem és ráköltöttem 500 000-et.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.