Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na überokosok gyülekezzetek... :lol:

Aki megmondja a megoldást, azt kap egy csokiiiit...

Adott az xe, meg a c20ne omega váltója... 8 csavaros lendkerék kéne, de valami vastagabb mint az xe sima lendkereke...omcsi szerkezet, meg az xe kuplung egyenlőre adott a ricnik miatt...

Na milyen lendkerékkel rakjuk össze, honnan, mennyiért...

Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jóóóvannnna...Tudtam én...csak mivel úgy sem adatik meg neked a sikerélmény...gondoltam legalább ennyit tehetek érted... :lol:

Köszönöm, ilyenek az igazi jóbarátok :)

Lendkerék: MV6 szerintem más egy kicsit, láttam Tinnyén, vannak érdekes kütyük a lendkerék-kuplungszerkezet

viszonylatban :huh: Amúgy Patyi csináltatott lendkereket, szép lett, és pár nap alatt megvolt emlékeim szerint...

Az ha jól emlékszem valamivel kevesebb mint 50000 pénz volt.

Link to comment
Megosztás:

Hát abból kiindulva, hogy most beszéltem vele, és egyenlőre Oszié is készítés alatt...viszont a csávó két napja eldifundált...nem tudom mennyire reális a pár nap...ráadásul az 50 pénz nekem most sok...van még némi ktsg...és már csak 1 hónap van hátra...

de megnézte Laci is, azt mondta ő is, hogy jó lehet az MV6-é...szal egyenlőre enyim a csoki.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem kényeskedek...csak nagyon kevés az idő...1 hónap van hátra..és haladni kéne...de amíg ez nincs bennt, addig nem tudjuk fixre szerványolni a mocit sem...

Holnapi tervek közt szerepel a moci festése, szét illetve összerakása, vezérlés csere, utastér csiszolás flexelése, heggesztés....Lobó is jelezte, hogy szívesen kinéz...akkor van még némi kasztnicsiszolás is... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Most mondanám azt, hogy hívd fel a Kurgyist, mert ő utolsó csavarig ismeri a C20XE-t és az MV6-ot is,

de gondolom ez irreális lehetőség számodra :lol: Most csinált egyébként az új MV6-os mocihoz egy duplatárcsás

szinterkuplungot, állatul néz ki :)

Felhívnád ha megkérlek...én azért inkább mégsem... :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem kényeskedek...csak nagyon kevés az idő...1 hónap van hátra..és haladni kéne...de amíg ez nincs bennt, addig nem tudjuk fixre szerványolni a mocit sem...

Holnapi tervek közt szerepel a moci festése, szét illetve összerakása, vezérlés csere, utastér csiszolás flexelése, heggesztés....Lobó is jelezte, hogy szívesen kinéz...akkor van még némi kasztnicsiszolás is... :huh:

látam kicsit sikerült felhergelnelek :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.