Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

azé' hogy cserélni lehessen a mostani motorommal 1 az 1 -ben ... a vezérlésem még mindig "fiatal" fölösleges lenne még1x 30e -et kifizetnem ha nem DIS kerül be... a kábelköteg és computer nemtudom mennyire stimmel de jó lenne nem elcsúszni ezen pl. mert nem egy meglepi ért már az autóval... tök más fűtőradiátor, f18 váltó volt benne, electronic műszeregység nem is bowdenes ... stb gyorsan ezek jutottak eszembe...

de ha meggyőztök hogy jó a sima osztófejes téma, meg könnyebben szerzek, olcsobban vagy mittom én akkor nem ragaszkodom én ehhez indok nélkül...

Link to comment
Megosztás:

azé' hogy cserélni lehessen a mostani motorommal 1 az 1 -ben ... a vezérlésem még mindig "fiatal" fölösleges lenne még1x 30e -et kifizetnem ha nem DIS kerül be... a kábelköteg és computer nemtudom mennyire stimmel de jó lenne nem elcsúszni ezen pl. mert nem egy meglepi ért már az autóval... tök más fűtőradiátor, f18 váltó volt benne, electronic műszeregység nem is bowdenes ... stb gyorsan ezek jutottak eszembe...

de ha meggyőztök hogy jó a sima osztófejes téma, meg könnyebben szerzek, olcsobban vagy mittom én akkor nem ragaszkodom én ehhez indok nélkül...

Kábelt computert adnak a mocihoz....legalábbis szoktak,Én a vezérlést cserélném egyből,szíjat így is úgy is kell...Dini kb 1 éve szeretne DIS es mocis GSi-t de eddig nem nagyon sikerült neki szerezni.

Link to comment
Megosztás:

Én meg akkor keresek naívan:

c20xe motortot DIS gyújtással és mondjuk Cosw. hengerfejjel...

csak kipróbálható érdekel tip top null km-es állapotban :lol:

Ezt hogy gondoltad ?

Tegyük fel, hogy valaki full megeneráloztatja DIS-es mociját, amin pont Cosi hengerfej van és felhív : hahó jöhetsz kipróbálni ? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akkor nekem az angel eyes és a maszk is 95 előtti.Így pont jó de a gyári lámpával ugyan ez volt a szitu mint a képen lévő gsi-n.

Szép kerék! ZW1?Méretei és az ára ha nem titok? :)

Igen RH ZW1.....70ezerért vettem gumi nélkül.+kellett hozzá vennem osztokör modósítót az 20e volt csavarokkal....Ki kellett görgözni meg a széle le volt padkázva,de azt is megcsináltattam.Mivel kicsit félre infórmáltak így a komplett futóművet ki kell cserélnem 5x110re :huh: ..Mert úgy vettem meg hogy lehet hozzá 4x100 átalakítót csinálni,de nem lehet.Mire kiderült már kidobtam a gumikat amik rajta voltak és megcsináltattam a görgözést meg a szélét.Így már nem tudtam visszavetettni :lol:.....,meg nem is akartam.Nekem nagyon bejön ez a felni.8x17" elöl ET 30lesz hátul ET40...

Link to comment
Megosztás:

Igen RH ZW1.....70ezerért vettem gumi nélkül.+kellett hozzá vennem osztokör modósítót az 20e volt csavarokkal....Ki kellett görgözni meg a széle le volt padkázva,de azt is megcsináltattam.Mivel kicsit félre infórmáltak így a komplett futóművet ki kell cserélnem 5x110re :lol: ..Mert úgy vettem meg hogy lehet hozzá 4x100 átalakítót csinálni,de nem lehet.Mire kiderült már kidobtam a gumikat amik rajta voltak és megcsináltattam a görgözést meg a szélét.Így már nem tudtam visszavetettni :).....,meg nem is akartam.Nekem nagyon bejön ez a felni.8x17" elöl ET 30lesz hátul ET40...

Hátul beljebb lesz a kerék mint elöl? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Most Te ugy gondoltad hogy vegyek egy másik motort és cseréljek rajta vezérlést?

odáig okés is csak ha nem DIS -es akkor nem megy rá a mostani vezérlésem és vehetek másikat és 30e -el többe volt a dolog... és ha esetleg mégis köteg/comp. nélkül kapom a motort akkor is jó vagyok még mert stimmelni fog ... ne adj isten alkudozhatok hogy a köteg meg a comp. is kell mert már van :huh:

ettől függetlenül tudom hogy ritka a DIS, beszéltük már jópárszor igaz most van egy kiszemelt DIS/Cossi darab ami "rám" vár csak gondoltam beírom a dolgot hátha csoda törpénik...

ha a másik "gyujtásososat" veszem akkor szopó lesz a csere... vagy szopóbb és lehet már drágábban jön ki... mondjuk ezt csak gondolom...

mondjuk most már meginogtam picit hogy jó lesz e nekem egyántalán ez a motor csere dolog...

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Most Te ugy gondoltad hogy vegyek egy másik motort és cseréljek rajta vezérlést?

odáig okés is csak ha nem DIS -es akkor nem megy rá a mostani vezérlésem és vehetek másikat és 30e -el többe volt a dolog... és ha esetleg mégis köteg/comp. nélkül kapom a motort akkor is jó vagyok még mert stimmelni fog ... ne adj isten alkudozhatok hogy a köteg meg a comp. is kell mert már van :huh:

ettől függetlenül tudom hogy ritka a DIS, beszéltük már jópárszor igaz most van egy kiszemelt DIS/Cossi darab ami "rám" vár csak gondoltam beírom a dolgot hátha csoda törpénik...

ha a másik "gyujtásososat" veszem akkor szopó lesz a csere... vagy szopóbb és lehet már drágábban jön ki... mondjuk ezt csak gondolom...

mondjuk most már meginogtam picit hogy jó lesz e nekem egyántalán ez a motor csere dolog...

Ugye nem a mostani mociról tervezed átrakni a vezérlést??? Ugye nem???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.