Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kiváncsi vagyok hogy fogják útra vinni a pacikat...nem lehetetlen, de oda már szintén komoly becsücsis futómű kell ám...de bizti gondoltak erre is...nem amatőrök már a srácok...

Bár nem ártana bizonyítaniuk valamit, mert a szívó BMW-k majdnem olyan időt mennek mint a turbósok... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi vagyok hogy fogják útra vinni a pacikat...nem lehetetlen, de oda már szintén komoly becsücsis futómű kell ám...de bizti gondoltak erre is...nem amatőrök már a srácok...

Bár nem ártana bizonyítaniuk valamit, mert a szívó BMW-k majdnem olyan időt mennek mint a turbósok... :huh: :lol:

A Lezsi sárgatetős fekete E30-ával az a baj, hogy egyáltalán nem stabil a töltőnyomása. Csak a szerencsére bízzák a dolgot, volt amikor futam után azt olvasták vissza a VEMS-ből, hogy betöltötte az 1.8-at, volt hogy nem ment 1 bar fölé...

Egyáltalán nem tudják szabályozni, mondjuk azzal a felpolírozott buszturbóval ne is számítsanak többre.

Link to comment
Megosztás:

Lesz szives valaki elmagyarázni a hedrázás jelentését ? :)

Lali teljesen máa szövegkörnyezetben használja, ott inkább vmilyen hibára utalt, ha jól értettem :huh:

Vagy ahogy esik úgy puffan szó ? :lol: :)

Lali nem ért hozzá... :D Amúgy akkor szokott "hedrázni" a moci, ha kevés benyát kap...

De jelen esetben is megállja a helyét a szó... ;)

Link to comment
Megosztás:

Anti, tegnap mi is hátsókerekesbe raktunk bele egy emberes motort, mondjuk gyanús, hogy egy XE-t egyszerűbben be lehetett volna dobni ide, mint ezt a 2,5 sor6 24V-t. :huh:

Most még épp a motortartóbakokkal szívok, mert olyan nem volt ami passzolt volna, ezért is mentem a Vadkertiekhez. Kellett bugáznom tőlük pár különböző gumibakot. :)

IMG_1971_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_1975_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez azért már egy jó nagy vasdarab.

Ha kész lesz, emgyek vele kicsit driftelgetni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.