Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nah teszteltem kicsit a vasat.

eredmény.. egyesben gurulok alapjárat.. padló.. mintha egy gőzös indúlna.

egyes.. sacc 2ezres forulatot tartva onann motorfékből padló.. ugyanez..

egyes.. sacc 2.5e már jobb a szitü.. mondjuk kisvárosi vasút :lol:

egyes.. sacc 3ezren tartva majd padló,mint a rakéta.. nyekken a kerék, tépi az elejét.. szal addig van meghalva... :lol:

jó lenne tudni méé?! Viszont fura. ma se pilácsolt a lámpa..

Lehet jót tett neki az olajcsere, illetve a motortisztító? (nem protek, ha jól emlékszem az is vmi gulf. vagy grunk? vmi ilyesmi.. és csak 1500 volt.

Az olajcserés srác szerint jobb mint a protec anno volt opelnél.. és ott használták.. háát. tudja hó.. izé.. benya... meg injektor

Link to comment
Megosztás:

DE de.. vmilyen szinten természetes,de nem ennyire.. az stim amiről te beszélsz.. de nálam nem uaz van .. de te is érezhetted nálam .. :?

Iq mikor lenne jó neked a cserebernap a napokban?

ui: bááz.OFF ezt nem hiszem el... kb. 15perce itt manőerezik egy nyergesvontató.. beáll mi parkolónba.. aztán át fa alá..aztán szemközti.. aztán járda mellé,végül beállt oda, ahova elösször.. LOL!! :shock: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap délután kéne nyélbe ütni, mert utána k...ára nem lesz időm, sőt, az autó kelleni fog... Leírnád, hogy mekkora szerelés, amire készülünk?

Vasárnap: kira.. nekem is az a nap volt tervezve, bár barinő még nem alakította ki a hétvégéjét... (ehh de szép szó.. hogy köll ezt mondani? )

De mindegy.. ez most sokkal fontosabb.. :wink:

Nah szóval.

1:Amire gondoltam. DIS modul le... nem nagy mutatvány... 3x 10 vagy 13 as csavar.. egy csatlakozó és a gyújtáskábelek.. (bár lehet akkor már kábellel együtt kellene, azaz a gyertyákról le és legalább az is ki lenne prószálva)

2: esetleg légtömegmérő (ha ugyanaz): 2 bilincs+1 csatlakozó...

3: ha megvan a lambdaszondád amit említettél, akkor annak a cseréje, de ehez már nem vagy szükséges...

mi is volt méég.. asszem ennyi... jah. meg a motorvezérlő ki.. :wink: csak vicceltem :wink: :lol:

asszem ennyi. bár még gondolkodom....

Link to comment
Megosztás:

Erre az intő jel dologra már fel sem kapom a fejem... :roll:

Sikerült mintát is szerezni, legalábbis átmérőben... :roll: , és rájöttünk Sonique-kal, hogy egy kipuffos tökéletes megoldás lehet, mivel ők is csinálnak leömlőket, és valami hasonló talprész kell a csőnek is... :wink:

Link to comment
Megosztás:

nyóóóóóóóc :?: :shock:

dzsiszásssszzzz akkkor még hol leszünk... este csúnya megmozdulás van kilátásba helyezve so lehet passos a LH meetin'

ha Redivel talizol véletlen vagy a gyaertyakábeleket húzd le vagy pár biztit és addig ne engedd el amig nem ad pár normális képet a vasról...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.