Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Miért???

Ár érték arányban szerinted mi jobb???

Azért nem vennék,mert teljesen felesleges.....érezni senki sem érzett semmit....

Különben is azt írtam hogy az utolsó :lol: tehát ha teljesen kész van az autó és nincs mire költenem akkor vennék :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én most arra gondoltam, hogy ha mociról beszélünk, akkor szerintem LE+ és ár arányában a legjobb lehetőség...

okés persze, hogy 5 paci nem a világ vége...de a sok 5 paciból kell öszehozni a sokat...

nyilván nem mindegy, hogy 150 vagy 155,5 LE......de a többi cucc rendbe van már rakva Lacinál? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Alakul szépen...a nehezén túl vagyunk...

Moci a helyén (már a géptetőt is le lehet csukni... :huh: ) váltó a helyén, váltókar beszabva, még nemi kardánalagútrészt vissza kell heggeszteni, kuplungbowden fennt, kipuff helye kialakítva, fék helye megoldva...szóval az agyalós meló nagy részén túl vagyunk...ha azt nézem, hogy ez összejött 1 hét alatt, akkor jól állunk...

...ami még hátra van:

- Moci üzemképessé varázslása

- Kuplung kiemelővilla áthebrákolása

- Fékek csereberéje

- Hátsó futómű ki, új be

- Kardán leszabása

- Üvegek kiszedés

- Külső belső csiszolás

- Fényezés

- Ülések, övek rögzítése

- Lexan az üvegek helyett vissza

Így tulképp a számításaink szerint kb 800 kg lenne az autó, 150 Le-vel...

Kellene még nafta a dbilas tengelyekre, progizáshoz, műanyag elemekhez, slickhez...

Tulképp így állna össze a 180 körüli pacihegy, és a a kb 750 kg...

Link to comment
Megosztás:

jaja igazad is van ebben... nem is fogom megvenni most... csak azthittem esetleg valami extrajó "angebót" van és nagyon olcsó lesz a cucc , akkor megvettem volna most ...

amúgy a hang miatt érdemes lehet bár talán 30-35 körül tudok egy jó direktet+rezonátort is kovácsol(tat)ni...

nyilván nem mindegy, hogy 150 vagy 155,5 LE......de a többi cucc rendbe van már rakva Lacinál? :huh:
Link to comment
Megosztás:

Így tulképp a számításaink szerint kb 800 kg lenne az autó, 150 Le-vel...

Kellene még nafta a dbilas tengelyekre, progizáshoz, műanyag elemekhez, slickhez...

Tulképp így állna össze a 180 körüli pacihegy, és a a kb 750 kg...

Na majd ha kész lesz mindkét alázó,mármint Demó gépe és a tiéd is,csak egymásnak kell majd ereszteni a két fürgét! :huh:

Link to comment
Megosztás:

2000 szívó mocival ha 200 le alatt marad akkor nem...persz sok befolyásoló dolog van mint pl a súly... :huh:

Váltó,reakcióidők,gumik tapadása stb stb.

Bár én még mindig azt mondom,egyenesben a tégla is tudja nyomni!Tomi023 próbált már a sarkamban maradni a 100lovas vekivel,nem jött hideg nyomomban sem. :)

Ahogy a mester mondta: "vannak még tartalékok a gyári futóműben" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Váltó,reakcióidők,gumik tapadása stb stb.

Bár én még mindig azt mondom,egyenesben a tégla is tudja nyomni!

Ahogy a mester mondta: "vannak még tartalékok a gyári futóműben" :lol:

Váltó valóban számít, meg difi stb...

...reakcióidő nem, mert nettó időt mérnek...csak a döntőkben számít bele...

...gumik...valóban...de nem gondolod, hogy szart fogok alárakni, amikor a hátsó hajtás az előnyömre válhat, ha jól el tok indulni... :) :) 13.5-ös időt szeretném megcélozni 400-on, 200-on meg 8.5...de majd kiderül mi lesz...ha nem jön össze, akkor még lehet belőle drift vagy akár szolídabb kivitelben streetmachine... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.