Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Így igaz.. van még egynéhány kép.. az volt az első, hogy hazajöttem, beöltöztem és leszedtem a lököst... 3csavar fogta.. a két hátsó.. bár az is csak a letört müanyagot, meg az egyik bal oldalsó kerékjárati.. (a többi füll, mint írtam, megadta magát)

Hátfal.. sztem nem sérült.. nagyon.. egy helyen picit látszódott hogy nekinyomodott valami, de nem tűnik vészesnek..

Valszeg még odakint(mielött behozták) lehetett egy hátsó puff, és annak a nyomai vannak benne.. (egy kis iv mintha lenne a lökös mögötti részben..)

Szal majd aki akarja, teheti nézze meg a .rar ban lévő képeket...

Javításra az árak reálisak? (15+15-20)

Illetve ha mégis biztosítózni akarna a srác..(nem tom mennyit bukna egy maluszon), akkor még igy lehet?

Hogy megy ez az egész? kitölteni a betétlapot.. bemenni kárfelmérés.... szerencsére még sose volt ilyen bajom...

Jah.. Lanti: vele meg már lebeszétem MSN-en :lol: megveszi kilóra a motort :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ami viszon még bosszant az ez:

http://img5.tar.hu/laci4gsi/size2/33404742.jpg

napról napra jobban virágzik a széép kis rozsda :huh:

Ha lehet nézesd meg minnél hamarabb,vagy nézz be a tankbetöltő gumipereme alá!

Szerintem már sokkal jobban rohad az,csak ennyi látszik kivülről.

Nekem is szépen virágzott,most a baleseti kasztnizás közben megcsináltuk ezt is.

Kapott egy 2001-es classic komplett jobb hátulját.Nem akartam foltozni,az sosem vezet sehova hosszú távon.

IMG_1105.jpg

Link to comment
Megosztás:

Így igaz.. van még egynéhány kép.. az volt az első, hogy hazajöttem, beöltöztem és leszedtem a lököst... 3csavar fogta.. a két hátsó.. bár az is csak a letört müanyagot, meg az egyik bal oldalsó kerékjárati.. (a többi füll, mint írtam, megadta magát)

Hátfal.. sztem nem sérült.. nagyon.. egy helyen picit látszódott hogy nekinyomodott valami, de nem tűnik vészesnek..

Valszeg még odakint(mielött behozták) lehetett egy hátsó puff, és annak a nyomai vannak benne.. (egy kis iv mintha lenne a lökös mögötti részben..)

Szal majd aki akarja, teheti nézze meg a .rar ban lévő képeket...

Javításra az árak reálisak? (15+15-20)

Illetve ha mégis biztosítózni akarna a srác..(nem tom mennyit bukna egy maluszon), akkor még igy lehet?

Hogy megy ez az egész? kitölteni a betétlapot.. bemenni kárfelmérés.... szerencsére még sose volt ilyen bajom...

Jah.. Lanti: vele meg már lebeszétem MSN-en :) megveszi kilóra a motort :lol:

Szerintem ő is jobban járna a biztosítózással. És akkor, ha ügyesen csinálod, talán még a betöltő javítása is beleférne. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szétszedtük ma Lacinál az osztóművem.

Hát elég vicces volt. :lol:

Még a ház is eltört 3 helyen és vagy két marék fémreszelék kijött. Majd teszek fel képeket. :huh:

Viszont úgy néz ki, hogy a torsen nem nagyon férne be a házba... Pedig azzal elég vicces lenne.

Link to comment
Megosztás:

Laci itt az idő hogy GSi lökös kerüljön hátra...Szerintem is jobban járnál a betétlappal,vagy kérj egy 100ast :huh: .A barátom caravan astrájára 125e fizettek egy hasonló kárra.

Hát ha nem is egy 100ast,de 50et biztos kérnék,egyébként sztm is jobban járnál egy betétlappal.Ha olyan helyre viszed elég jól is járhatsz.

Link to comment
Megosztás:

azért még összeröffenésekre kinézek ha nem baj :D

hamarosan újra tag leszek(addig nyugottan del. persze) igaz már a tejeskávéval, de egyenlőre nagybetűs élet installálásával és futtatásával próbálkozok,így az autó kicsit hanyagolva lesz sajna..... :lol: :) :)

Pedig most már HahóPiheCsabi is tag :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.