Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha én lettem volna már nem írogatsz... :huh:

Erről jut eszembe Laci mondata..." Ha megdugtam volna már velem lenne..." persze mindezt faarccal, és kőkomolyan... :lol: :) :)

:D ;) :D hát az g..i komoly volt ;) azthittem beesek az aknába!

Remélem ma is kemény vagy Mr. bármit megfejelek,ha nem szólok azért,ha szólok akkor meg azért! :D

Link to comment
Megosztás:

Nah.. csak utolért engem is a végzetem, pontosabban egy Rönyó :)

Megvolt az első koccom.. és nem, nem a nyári gumim miatt!! :D

Lámpás kereszteződés, fordúltam volna ki balra(szemből jövő forgalom is van, plusz "zebra").

Elöttem lévő megindúlt balra.. gondoltam még én is elférek.. gyi utána.. elöttem lévő satu..(gondolom gyalogos) én is satu.. megálltam.. kb. méterre mögötte..de volt egy megérzésem... belenéztem a középső tükörbe, de addigra már éreztem is.. paff... mögöttem is megindúlt a srác szintén balra kanyarodni.. de már nem bírt megállni mögöttem.. eltalált..

elgurúltunk a kereszteződésből(árpád út.. nagy forgalom) megnéztük a kocsikat.. nekem majd a mint látszik a lökös KO lett.. neki meg szemre semmi!! épp hogy karcos lett a lököse!! érdekes.. valami újabb Renault egyterü.. kicsit hegyes elejü..

Mondom neki, nah akkor mi legyen szted? Nézte nézte.. mire mondja, hogy kifizeti a károm.. mondom ok. Felírtam az adatait, név, anyja neve, lakcim, szem.ig szám, telcsi szám..még ő mondta, hogy csörögjek rá, szal valós.. és hogy hivjam,hogy mi mennyi..

rendőrt nem hívtunk.. remélem nem fogok ez miatt szivni később.. meg fényképet se volt érkezésem akkor hirtelen csinálni.. :)

Nem volt rutinom még :D

Háát ennyi.. úgy néz ki, a lökös kuka, más egyébb talán nem sérült... nem volt nagyon nagy kocc..

(lökös jobb oldali két füle letört, bal oldalon a felső, illetve a hátúl rögzítő belső müanyag szintén kitört.. no meg a külső rész is.. ez szerintem GTK, javítani semmi értelme...)

33404739.jpg

33404740.jpg

Több fullos kép .rar 94 mega.. egyéb képek is vannak benne..

(ha már így alakúlt, bővítem az így csináld szekciómat.. hátsó lökös leszedése.. ;) :huh: )

Úgy gondolom, lökös 15e, fényezés 15-20e ft... jól gondolom?

Ami viszon még bosszant az ez:

http://img5.tar.hu/laci4gsi/size2/33404742.jpg

napról napra jobban virágzik a széép kis rozsda :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.