Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pedig mekkora hévvel indult neki hogy be akarja csövezni :huh:

Lehet akkor lanyhult a hév, amikor mondtam neki hogy az astra csöve 55kg? :lol:

Azért sok minden változott a belelkesedés óta :) .Ha tényleg csak gyorsulni akar vele akkor talán még felesleges is.

Link to comment
Megosztás:

De neked van gépkönyved :huh:

Csőhöz ugye kell. :)

Visszakanyarodtunk az eredeti felvetődött kérdéskörhöz: vagyis ha driftelgetni akar vele

néhanapján, ahhoz bezony akár még hasznos is lehet a cső, mert hát ugye Anti erős

gyerkőc, de azért az oszlop meg a fa kikezdheti a testét :lol:

Link to comment
Megosztás:

tső!

kit kell megkeresnem, hogy a mote klubtagság után tagja legyek a gsi-szekciónak is? olyan tetszetős az a GSi felirat az avatar alatt. majdnem annyira, mint a kocsin. :huh:

Már tagja vagy :D .....A GSi felíratott meg mélykék megoldja :) ;)

tső!

kit kell megkeresnem, hogy a mote klubtagság után tagja legyek a gsi-szekciónak is? olyan tetszetős az a GSi felirat az avatar alatt. majdnem annyira, mint a kocsin. :lol:

Azt elfelejtettem,hogy ha akarod akkor felraknánk a kocsidat a www.gsiklub.hu oldalra.Küldj Tomnak képeket és egy rövid leírást,ha lesz ideje akkor felrakja :) :D

Link to comment
Megosztás:

tső!

kit kell megkeresnem, hogy a mote klubtagság után tagja legyek a gsi-szekciónak is? olyan tetszetős az a GSi felirat az avatar alatt. majdnem annyira, mint a kocsin. :huh:

Már tagja vagy :) .....A GSi felíratott meg mélykék megoldja :) :D

ugyan nem vagyok Pesta, de picit kontárkodtam. :lol: ;)

ui: Kösze! Ettől még remélem a győriekkel felélesztitek a régiót is! :D

Link to comment
Megosztás:

ja csak bemelegítésnek 670 kg letöltésünk volt.... 25-33 kg zsákokkal...

szal bejött... :huh:

és február végéig naponta majdnem minden műszak ennyit fog vagy szedni, vagy indítani.

kg letöltés? Ez nekem új. Gondolom akkor nem az informatikában munkálkodsz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már tagja vagy :) .....A GSi felíratott meg mélykék megoldja :huh: :)

Azt elfelejtettem,hogy ha akarod akkor felraknánk a kocsidat a www.gsiklub.hu oldalra.Küldj Tomnak képeket és egy rövid leírást,ha lesz ideje akkor felrakja :lol: :D

Hé itt a Boci is fent van pedig én nem is vagyok klubtag.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.