Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pepereljük a totalcaros dokit hogy átvert minket ha valami történik a mocival.... :lol: :D :D

Ha jól rémlik már volt ilyen...mármint, hogy valamit tanálcsoltak ott, és nem jött össze...aztán ügyvédhez fordult az ember, de nem jött össze...bár már nem emléxek, hogy mi volt az... :huh:

Link to comment
Megosztás:

nem ez a cél... ez az ügyvédem dolga hogy ezt elkerüljük... ő pedig azt tanácsolta kérjünk másik szakértői véleményt mert a mostaniból nehéz védekezni és amúgy is abszúrd h valaki 25-el megy és majdnem bele hal...

igazság szerint a bíróság a mérvadó hiába ügyészség vagy rendőrség a bíróságon kell igazán alkotni...

ezt az irodát tudom ajánlani: www.ibbhungary.hu

Link to comment
Megosztás:

valóban...én sem látom...bár ettől még ott lehet...ha nincs, akkor az elég sok dolgot elárul...

Nekem még egy furcsaság ütötte meg a szemem...a kiegyenlíőtartály...nagyon új...ennek is lehet oka, de lehet véletlen egybeesés is...bár volt itt emlegetve nyomáspróba is, ha jól emléxek... :lol:

Jajjjjmááá nem kell ilyen pesszimistának lenni, szar lehet így élni... :D :D :D

Gabi azt írta, 5000 Forintér bérli.

Mennyi 1 ilyen tréler ?

600ezer HUF.

Kölcsönzős trélerekkel az a baj, hogy 2tonnára vannak vizsgáztatva, és így semmiképpen nem szabályos

az átlagos személyautókkal és B jogsival húzni. :huh:

Jah, még annyit, hogy a súlyszámításoknál a MEGENGEDETT ÖSSZTÖMEG számít, nem ami éppen rajta van.

Ahhoz C jogsi kell :P

Nem mindegyikhez. Van sok amelyik 3.5t max össztömegű, így elég a B jogsi is :P

Csak el kell végezni egy fuvarozói tanfolyamot a menetlevél vezetése miatt (pár órás, nemrég vezették be kötelezően).

Link to comment
Megosztás:

Az autópályás menet után jött volna az hogy cserélünk és én veszem át a kormányt, de akkor történt a nagy gebasz. Megálltunk egy lámpánál és a motortérből füst jött elő. Először csak a kopoltyúkon dőlt a füst, utánna már az egész motorháztető alól, aztán elkezdett beszivárogni az utastérbe is. Égett olajszag. Megálltunk az 50m-re lévő benzinkútnál és kinyitottuk a motorháztetőt. A szelepfedél alól a tömítést kinyomta és spriccelt kifelé az olaj, pont rá a kipufogócsonkra és ettől volt olyan rohadt büdös. A csóka félreállt vele és ennyi volt az autónézés... Aztmondta hogy nemrég cseréltek rajta szelepfedéltömítést, gyári tömítést + tömítőanyagot is kapott és nem érti hogy hogyan történhetett ez. Véleményem szerint ( ami egy amatőr hozzánemértő emberé. :D )

Legjobb esetben az is lehetett, ami nekem. Nekem csak a szelepfedél tömítés lett cserélve, másnap meg 100méteres füstcsíkot húzva mentem át bp-másik végére vissza a szervízbe.

Nekem is spricclegetett az olaj kifelé.. bár inkább a fröcskölt szót használnám..

Mint kiderűlt, pont az volt a baj, hogy kicsit jobban lett meghúzva mint kellett volna.Pontosabban nem lett volna sok, csak aki az előző cserét végezte, az tépte meg.

Ugyanis a szelepfedélen a csavarok tövében van egy kis "távtartó" kialakitva. Ha megtépik, ez ellapúl, akkor ha legközelebb normál erővel meghúzzák a csavarokat, akkor biza már igy kinyomja a tömítést.. nekem ez volt.. nagyon óvatosan kellett a köv. tömítéssel lehúzni.. :lol:

A recsegő rüki az astra tipusbetegség, nem? Nagyon sok astrán hallom, hogy hangja van a rüki kapcsolásnak. Az enyém akkorát szól, hogy felébrednek a környéken, de az egyest tisztán, puhán, simán veszi.

Nekem nem recseg.. legalábbis ha álló helyzetbe rakom rükibe :D Igaz, ez F18+ bár ettől még ez se szinkronizált.

Néha már kicsit nehezebben veszi, sőt.. már volt olyan hogy újra kellett kuplungolnom, vagy be 1-be és vissza.. asszem haldoklik a kuplungom.. vagy-és a kinyómom hangja is kezd lenni..

A másik meg, hogy esk napról napra rondább a tankbetöltőm :D elkezdett rozsdásodni.. elösször épphogy csak egy rücsi volt.. most meg... :huh: jópár kis sárgás foltocska..

Link to comment
Megosztás:

Azt sajna már nem tom odaadni, mert az már R.I.P

Akkor épp ez tűnt a legkézenfekvőbbnek...lévén van aluheggesztős cimbije Robinak...da aztán kiderült, hogy mégsem, mert félő, hogy elhúzza a heggesztés a síkból...szóval ezügyben még megy az agyalás...

Felmerült, hogy versenyótóknál szokták alkalmazni a szárazkarteres dolgot, illetve, az olajrendszerbe csinálnak egy két plusz elemet amiknek a térfogata olajjal van tele...mint pl az olajhűtő...na ezeket viszont nem tom a mi helyzetünkben mennire lehet jó megoldás...én idegenkedek ezektől...

biztos hogy a heggesztés elhuzza de minden orvosolhato

itt egy sikbahuzással minden Ok lessz szal nyugodtan heggeszétek meg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.