Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sztm a forgalmiban szerepel a megengedett legnagyobb tömeg és kész.Az hogy tényleg mennyi az annyi max csak egy kpm-es súly mérésnél lenne bukta.

Így van...de azért megnézem, hogy mikor magyarázod meg a péknek, hogy 800 kg az S8...azért is szerepel benne a 8-as...mert az jelöli a súlyát...ebből is adódik, hogy egy s6 sokkal kisebb így könnyebb is...úgy kb 600 kg... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát én előre azt számoltam ki, hogy 1.2, ebbe bele is fog férni...az 1.5-öt meg úgy mondtam, hogy műanyag minden, moci húzva...ez is egyenlőre reális...Ami kilóg az a tréler...lehet nem is lesz...még nem tudom...lehet majd nyáron...

Én már ismerlek,meg szerintem a többiek is....Még semmi optika,dbilas tengely....chip,ülés,slikk stb....... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ülés már megvan...ott van kinnt Lacinál...komány is, övek kellenek majd...25e, slick na ezen nem fogok spórolni 100e, fényezés az anyagárban kb 30e mindenestűl, fékcsövek kellenek még, meg benzincső kb 20e, lexan 30e (de ez lehet olcsóbban is meglesz) múanyag elemek 160 e (ebből egyenlőre valszeg csak a sárvédő meg a géptető lesz meg tavaszra az ajtók nem) dbilas motyó 120e, programozás Lalival megbeszélés alatt...

Ez így 485 + programozás...+820 az 1.305.000 Ja vezérlést kihagytam...meg olajat...+ 100e

Szóval nem állok rosszul...Ezeket mind előre kiszámoltam...eddig tartom is magam mindennel...

Optikai tuning annyi lesz, hogy matt fekete az egész, és lesz benne egy matt narancssárga csík, meg a felnik peremén lesz szintén narancssárga...azt ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Az már más tészta...ha nem lesz elég a 180 pacák, akkor megy bele a turbó...vagy megoldom egy nitroszettel...azt nyomkodom a gombot Coupe-vel kézenfogva... :huh:

Nem kell nyomkodni,a computer megoldja....de a víz metanol jobbnak tünik,mert ha nem reklámozod akkor sose fognak megóvni.Meg lehet úgy csinálni hogy ne lássa senki :lol: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ültetés már megvan...lexan meg a plexi helyett (már írtam) a plexi törik...a lexan meg hajlítható...rugalmas...

Az 1.2 az úgy lett megbeszélve a Dettivel, hogy menetképes az autó...az 1.5 meg hogy versenykész...

Mindegy hogy plexi vagy lexan :D :D ..Hiába csüröd a szavakat :huh: :lol: :D

Mekkora ültetés?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.