Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Erre ne fogadj...lesz majd tél meg nitro a GSi-be...és persze hogy tudok aludni,mert ha nem tudnék akkor azt csinálnám amit most Te :P :D :D :P

Engem az élmény érdekel,nem a győzelem...Az pedig a pista c20ne-jébe a legnagyobb vagy a senatorba volt.:P :lol: :D

Mármint az is élmény, hogy megy :huh: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Hát én nem vártam, hogy ne maradjon lóvém trélerre... :huh: :D

viszont ha jól emlékszem akkor valami olyasmit mondott az Ervin hogy 1 tengelyes húzható B vel 750kg terhelhető,kéttengelyeshez meg E kell :lol: .Vagy van a másik hogy bérelsz alkalmanként trélert amit a Gézáék is,de úgye ahoz meg C kell.vagy veszel egyet,de az meg drága és akkor is kell C.....

Link to comment
Megosztás:

Már utána jártam mindenhol ahol kell...

Az audival 1200 Kg-t vontathatok...(kell rá vonóhorog) B-s jogsival meg két verzió van...az egyik amit az Ervin is mond, a másik hogy a vontató és a vontatott súlya nem haladhatja meg a 3.500 Kg-t...Az Audi 1400, így az 1.200-es vontatmány belefér...(a vontatmány nem haladhatja meg a vonó gépjármű súlyát sem - ez is stimmel). Olyan már nincs, hogy 1-vagy kéttengelyes tréler...(vagyis van, de az minősül kéttengelyesnek, aminek a tengelytávja több mint 1 m) így bármilyen olyan tréler jó, aminek önsúlya 400 kg alatt van, és a terhelhetősége 800 kg (ez mozoghat olyan szinten, hogy az kettő összege 1.200-on belül maradjon) Múltkor találtam is ilyen trélert 220ért...kb ilyen áron mennek...plusz 50 körül vonóhorog...

Raccenak meg van ismerőse, aki lehet szállítmányozna engem...igazából összeg kérdése az egész...meglátjuk...

Végül is a Ringes versenyek adottak, meg Lacháza...de lesz Rábaring, meg Kunmadaras, Taszár is 1-1...

Link to comment
Megosztás:

Gabi azt írta, 5000 Forintér bérli.

Mennyi 1 ilyen tréler ?

Újonnan 4-5 kiló körül...használtan kb 200-250

A bárléssel az a baj, hogy sehol nem tartanak olyat ami 800 kg körül van viszgáztatva...mind 1000, 1500 meg e felett...vagy kicsik...2-300 kg-val...(ennyit meg csak nem tok könnyíteni... :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Újonnan 4-5 kiló körül...használtan kb 200-250

A bárléssel az a baj, hogy sehol nem tartanak olyat ami 800 kg körül van viszgáztatva...mind 1000, 1500 meg e felett...vagy kicsik...2-300 kg-val...(ennyit meg csak nem tok könnyíteni... :huh: )

De az a súly számít ami a forgalmiba van nem?Akkor meg hiába könnyitesz....Mennyibe kerül egy tréler,gondolok itt arra amihez fülke meg motor is jár :lol: meg kerék meg ilyenek?????

Link to comment
Megosztás:

viszont ha jól emlékszem akkor valami olyasmit mondott az Ervin hogy 1 tengelyes húzható B vel 750kg terhelhető,kéttengelyeshez meg E kell :huh: .Vagy van a másik hogy bérelsz alkalmanként trélert amit a Gézáék is,de úgye ahoz meg C kell.vagy veszel egyet,de az meg drága és akkor is kell C.....

Vagy vesz egy tréleres autót és azt B-vel is vezetheti.Máskülönben hogy éri el megint a 6millás projektet. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor sem lenne gond, mert 805 kg van a forgalmiban, így bármilyen tréler jó lehet, ami 395 kg önsúly alatt van, és 805 kg ra van vizsgáztatva...

de ez nem így van...mivel nem kell forgalmi ahhoz, hogy fennt legyen amit szállítasz...vihetsz vele vasat is...vagy bármit, csak a rögzítésnek kell megfelelőenk lennie...

Ahhoz C jogsi kell :D

Így van...mert ott az összsúly már meghaladja a 3.500 kg-t...(mert ott viszont fixen vizsgáztatják ezeket a nagy trélereket)

Ma megint belehúztunk Atommanó 88 coupe 61 hozzászólás.... :huh: :lol: :D

tényleg... :D

Link to comment
Megosztás:

Így van...mert ott az összsúly már meghaladja a 3.500 kg-t...(mert ott viszont fixen vizsgáztatják ezeket a nagy trélereket)

Ha jól emlékszem Ervinnek van egy barátja aki 1 napra egy 10ért oda adja....Nem kell kaució.Ha messze kell menni nekem van C jogsim. :D

Na mondom én hogy haladunk a 6milla felé. :D

7 :huh: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

A rendőr szeme nem mérleg...így csak úgy dönthetik el, ha mérlegelik...persze vannak egyértelmű dolgok...mint pl 800kg-s tréleren egyértelmű, hogy nem vihetsz S8-at...max egy felet... :D

vagy a vas felét el kell rejteni az ülések alatt :huh: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.