Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tényleg nem azért...de x16xe-vel még csak fel sem merült volna a dolog...max akkor, ha megtartod mellette a GSI-t...xe-vel... :huh: netalán Let-tel... :D :lol:

még a régi rossz beidegződés... a gsi mellé kell egy olyan auto is ami használható :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem azért...de x16xe-vel még csak fel sem merült volna a dolog...max akkor, ha megtartod mellette a GSI-t...xe-vel... :huh: netalán Let-tel... :D :lol:

Most öszintén....Ha most elkezdi az autóját építeni lazán elmegy 1milka....és akkor se biztos hogy elfog tudni vele menni nyaralni....Na jó tuti hogy nem.Ha most megveszi azt a kocsit,és mivel jó szakmája van,fizetése is 2 év múlva tudd venni egy másik gsi-t 2. kocsinak...Szerintem. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na szal úgy van, hogy az xe-jé az jól áll, csak nagyon mélyre húzódik a lapos része...így nem fér el a kormányműtől...az omegáé meg nem áll jól, de mivel lemezből van, így azt már meg lehetne fordítani...

Köszi Demó...de mire az felkerül hozzánk, az már késő...nekünk holnap reggel ezt be kell rakni...max megyek Lacihoz Örbotyiba bontózni...van bennt náluk 3 omcsi is c20ne-vel...

Na ja engem már meg sem kérdezel.Pedig ha felhívtál volna délután már holnap szerelhetnéd is fel. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ja és azt kihagytam,hogy Te se vettél valami erőgépet a GSi helyett :D :lol: :D

Hát nézőpont kérdése...pont úgy megy mint egy c20ne GSI...azért az nem rossz egy TDI-től..meg a súly, meg a kényelem...

Meg én sem bírtam megállni, hogy ne legyen gyors autóm...nem véletlenül építem a C-t... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát nézőpont kérdése...pont úgy megy mint egy c20ne GSI...azért az nem rossz egy TDI-től..meg a súly, meg a kényelem...

Meg én sem bírtam megállni, hogy ne legyen gyors autóm...nem véletlenül építem a C-t... :huh:

De az 1.8 ellen esélyed sincs...az 1.6 se lehet annyira rossz.Sérülésmentes és makulátlan.Ráadásul a piaci ár alatt van jóval.Ha valaki szép gsi-t akar akkor azt nem lehet ebben az országban napi szinten használni....Meg kell nézni karcsika oldalát...olyan mint egy térkép :lol:

Link to comment
Megosztás:

De az 1.8 ellen esélyed sincs...az 1.6 se lehet annyira rossz.Sérülésmentes és makulátlan.Ráadásul a piaci ár alatt van jóval.Ha valaki szép gsi-t akar akkor azt nem lehet ebben az országban napi szinten használni....Meg kell nézni karcsika oldalát...olyan mint egy térkép :huh:

Neked sem volt a GSI-m ellen...és a C ellen sem lesz...de azért gondolom tudsz aludni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Neked sem volt a GSI-m ellen...és a C ellen sem lesz...de azért gondolom tudsz aludni... :D

Erre ne fogadj...lesz majd tél meg nitro a GSi-be...és persze hogy tudok aludni,mert ha nem tudnék akkor azt csinálnám amit most Te :P :D :D :P

Engem az élmény érdekel,nem a győzelem...Az pedig a pista c20ne-jébe a legnagyobb vagy a senatorba volt.:P :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.