Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem megmagyarázni akartam, minek is tenném, hiszen az autó nem az enyém még, hanem a gazdájáé, mért védeném?

Hogyérted hogy pont egy ilyen példányra akadtam? :huh:

Nekem a piros bejön... Főleg amióta linkeltem azt a szép piros GSI-t az Optikai tuning topicba. :lol: :D

Amúgy gondolkodtam már rajta hogyha tényleg aktuális lesz a dolog, akkor hívok valami szakértőt is magammal. Valaki olyat aki régebben Opeles mint Én és ért is hozzá. Én mint laikus nem sokat konyítok ( egyenlőre ) hozzá.

Hmm, megjelent a klubtagásom, pedig még nem is kaptam sms-t. Remélem nem rossz számlaszámra küldtem... Bár CTRL + C-t meg a CTRL + V-t nem lehet elrontani... Legalábbis remélem. :D

Láthattál volna egy sokkal jobban lestrapált példányt is.

nevezzük bizalmi elvnek :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor máris felejtős..... :D ....A képen nekem úgy tünik hogy a küszöb spoiler szegecsei nincsenekrajta a hátsó sárvédőn :huh:

valóban...én sem látom...bár ettől még ott lehet...ha nincs, akkor az elég sok dolgot elárul...

Nekem még egy furcsaság ütötte meg a szemem...a kiegyenlíőtartály...nagyon új...ennek is lehet oka, de lehet véletlen egybeesés is...bár volt itt emlegetve nyomáspróba is, ha jól emléxek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

valóban...én sem látom...bár ettől még ott lehet...ha nincs, akkor az elég sok dolgot elárul...

Nekem még egy furcsaság ütötte meg a szemem...a kiegyenlíőtartály...nagyon új...ennek is lehet oka, de lehet véletlen egybeesés is...bár volt itt emlegetve nyomáspróba is, ha jól emléxek... :huh:

amugy nem véletlen enm rakta fel.... érdekes az ajton fent van........

lassan ezt az autot a bontok se fogják átvenni, ugy kiveséztük igy látatlanba :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ha neked bejön, akkor miért érdekes ez ? :lol:

Nekem nem a kedvenc színem pl.

Azthittem hogy ennek valami technikai oka van. Vagy a piros festék drágább és nem olyan tartós vagy vonzza a bogarakat... Szal akkor ez csak egy személyes véleménynyilvánítás volt. Így már értem. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem még egy furcsaság ütötte meg a szemem...a kiegyenlíőtartály...nagyon új...ennek is lehet oka, de lehet véletlen egybeesés is...bár volt itt emlegetve nyomáspróba is, ha jól emléxek... :huh:

Nem tűnt újnak a helyszínen. Szerintem csak a kép miatt látod újszerűnek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.