Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ponyva nem jó mert befülled és jobban rohad a kocsi mint anélkül...és még karcol is..kabriora vettem de csak akkor használom ha elutazok a kabrioval és esik :huh:

Köcsög Kabriós mennyiért csináltatsz tetőt arra az erőgépre ? :D

Anti ! Laci akkor vállal majd lakatos munkát is ? mondd már meg neki h tanulja meg :lol: és nehogy eladja a kuplungját ami van mert a senator beteges :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt maj Lacival beszéld meg...Az tény, hogy Racccce bácsi jól nyomja a heggesztést...én csak flexelek, meg mérek...aztán jön Robi és heggeszt...

Laci apukája mesterheggesztő, úgyhogy a háttér is megvan...legalább is elvi síkon...

csak meglesz az a senator kabrio :huh:

Link to comment
Megosztás:

A setétkék gsi-t amit Csaba is akart meglesni ( 95' ös légzsákos, nem hagyományos gsi spoileres,) megvette a Hada Laci...

azt mondja jó vétel volt egyben van az autó , húz rendesen és nincs más nyoma igazán a sok km-nek a kormányon kívül... nem szakadtak a belső elemek se a káárpit se semmi...

most abba akarja a "bőrömet" :huh:

lehet elboltoljuk... mert mielőtt összetörték ugy volt rendberakjuk az autómat, lehet most is így lesz ... mind1

Ja voltam iratbetekintésen a héten --> motoros téma...

150 oldal tömény törvény...

kérünk másik műszaki szakértő véleményt mert ez a mostani nem épp megfelelő...

"25-35 -el ment a motoros, talán nem volt a sisak becsatolva rajta , talán nem szenvedett volna ekkora kárt ha rajta marad rendesen... stb "

az ügyész véleménye:

börtönbüntetés felfüggesztve ... + pénzbünti : nekem

kresz XY és YX szabályainak megszegése miatti büntetés... : neki

egyelőre semmi konkrét...

Link to comment
Megosztás:

Jah én sem, csak anyagi korlátai vannak a dolognak egyrészt, másrészt kis szerencsével az eljárás után nem akar beperelni csak a volt melóhelyemet mert azt hiszi hogy az egy pénzes nagy cég és biztos lehúz majd róla milliókat( na ez nem fog menni, a legrosszabb fába vágta a fejszét)... de ha most kekeckedek akkor el kezd engem is perelgetni majd... tudom ez így nincs helyén de én szívok mindenképp ...

Laceee, ilyen nincs...én ezt nem hagynám ám annyiban... :huh:
Link to comment
Megosztás:

nem ez a cél... ez az ügyvédem dolga hogy ezt elkerüljük... ő pedig azt tanácsolta kérjünk másik szakértői véleményt mert a mostaniból nehéz védekezni és amúgy is abszúrd h valaki 25-el megy és majdnem bele hal...

igazság szerint a bíróság a mérvadó hiába ügyészség vagy rendőrség a bíróságon kell igazán alkotni...

és akkor belemész inkább a felfüggesztett börtönbüntetésbe??? :huh:
Link to comment
Megosztás:

Laceee, ilyen nincs...én ezt nem hagynám ám annyiban... :huh:

Ezt én sem fogadnám el részleteiben sem.

Szerintem nyugodtan menj tovább vele, és védekezz tovább azzal, hogy a balesethez a motoros

szabálytalansága vezetett elsősoron. És ha ilyen kis bébi dzsúzzz a csávó, akkor nyugodtan fenyegesd meg

te is őt sokmilliós perrel, fent említett okok miatt.

Link to comment
Megosztás:

Amikor ezt a kocsit vettem akkor sem volt ott konkrét szakértő aki mondta volna nekem az okosságot, szóval ezzel a kocsival mondhatni szerencsém volt. Én inkább azt gondolom hogy a motor legyen jó és a karosszéria legyen egy kicsit rosszabb állapotú ha lehet... Ezzel a kocsival is az volt hogy a két hátsó sárvédő szét volt rohadva, viszont a motor egyenlőre stabilan teszi a dolgát. Ha veszek GSI-t persze hogy úgy veszem hogy utánna pénzem is maradjon... Egyrészt 2hónapig úgyis tankolni kell majd orrba szájba :huh: , a másik az hogy tökéletes használtautó valóban nem létezik és pont ezért, meg azért is mert az autó lassan 15éves, kell egy kis anyagi magot tartani magamnál hogy ne legyek teljesen legatyásodva és ha esetleg valamit ki kell cserélni akkor ne álljon kövi fizuig a verda.

Akkor rtomi kilőve, majd addig csak találok egy olyan embert aki ért hozzá és nem csak azt látja hogy szív,sűrít,gyújt, meg kipufog. :D Vagy megint megveszek egyet vakon és lesz ami lesz... Mint már sokan írtátok tökéletest úgy sem lehet találni, de arra kell törekedni hogy a lehető legkisebb költségből a legjobbat hozzuk ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy motorcsere mindennel együtt kb 150ből megvan,és max 1hét....A lakatolás meg a fényezés nekem ennek a többszöröse volt pedig nem kellett nagyon lakatolni :lol: .És 2hónap volt mire kész lett.Hidd el nekem hogy inkább a kasztni legyen rendben,motort lehet másikat venni,kasztnit nem......

Ha megveszed a gsi-t az az első hogy vezérlés csere anyag kb 40e,olaj és összes szürö is van egy 20e.Ha az átírást is számoljuk lehet nem is elég a 200e pluszban :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként szerintem ezt az autót le lehet alkudni. Aztmondta a srác hogy azért adja el mert biciklisboltjuk van és mostmár nem kapnak hitelbe biciklit hanem meg kell nekik venni. Erre kell a lé. Azért ez valamilyen szinten kényszer + hogy láttam már a motorját elfüstölni... Egy 50est biztos le tudnék nála alkudni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként szerintem ezt az autót le lehet alkudni. Aztmondta a srác hogy azért adja el mert biciklisboltjuk van és mostmár nem kapnak hitelbe biciklit hanem meg kell nekik venni. Erre kell a lé. Azért ez valamilyen szinten kényszer + hogy láttam már a motorját elfüstölni... Egy 50est biztos le tudnék nála alkudni. :huh:

melyik ez az autó pontosan?

Link to comment
Megosztás:

Köszi srácok. Ha nagyon nagyon nagyon aktuális lesz, akkor majd úgy is jelzek. Egyenlőre ez csak ilyen kiruccanás volt. Jó volt a környéket járni kocsival. Itt a közelben már szinte nincs is olyan út ahol egyszer ne mentem volna keresztül. A másik az hogy kíváncsi voltam egy GSI-re élőben és ez még a közelben is volt. Már az élményért megérte 70km-ert autózni. Ez is megerősített abban hogy ilyen autó nekem kell. Bár örültem volna neki ha a srác egy kicsit normálisan is közlekedik vele, hogy lássam hogy úgy hogy viselkedik a verda. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.