Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A karc kevésbé...a rohadástól szeretném megkímélni... :D

Gondolkoztam zárt tréleren is...de akkor már lassan tényleg meglesz a GSI budget... :lol:

Bérelj Te is garázst...bár azzal meg az a bajom hogy szinte gond nélkül tudják mokolni a kocsit éjszaka.....:huh:

Link to comment
Megosztás:

A karc kevésbé...a rohadástól szeretném megkímélni... :D

Gondolkoztam zárt tréleren is...de akkor már lassan tényleg meglesz a GSI budget... :lol:

Én direkt vízálló ponyvát vettem, nem is ingyen adták, de az első igazi eső után már nem volt vízálló. Ha egyszer meg átment már a víz rajta utána már cseszheted. Ráadásul dohos lesz az autó mert kifelé bezzeg nem párolog el. Ja és nem egyszerű kiterítve szárítani sem, bár ha a kötél egyik vége nálad a másik nálam akkor közi kihuzzuk azt majd megszárad :huh:

Link to comment
Megosztás:

A garázs meg tudom hogy bébi dzsúzzz drága de sajna nem volt más megoldás. Az új tetőt meg nem fogom hazavágni ugyhogy most már azért marad majd. Ha találok itt akkor átjövök de ez van. 1 megállóra innen adtak ki egy garagét szintén havi 20ért de az nem társasház mögötti részen volt hanem panelgarázs. Tudod az milyen éphogy beférsz és jó hogy cabriód van mert felül tudsz távozni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.