Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

3 hét után beültem a GSi-be....Persze nem indult mert lemerült az aksi :S ....Bebikáztuk,majd mentem vele egy kört....Isten volt,jól megy az 1.8 is,de ez egy álom :lol: :huh: :D :D

Az ónos esőhöz mit szolt?

Igen jo egy gyenge utcai autó után beülni a saját kis sportautódba. Most hogy max a Lurdyhoz megyek vele én is tudom milyen is ez az érzés. Zsííííííííííír

Link to comment
Megosztás:

100e-ért egy másik mocit beledobni, azt kész passz...

:D :D :P :P

nekem is csak(akasztni fáradt el) 250 a lakat-fény aszt' kész passz.......örülök ha jövő tavaszra lesz vmi :huh: :lol: :D

jó monjuk ez rajtam kivülálló okokból történt .......de inkább óvatosan vagy hogy

Link to comment
Megosztás:

Le van takarva legalább??? Bizti jobban érezte volna magát egy garázsban...főleg így hogy használva sem volt... :D

A letakarás szerintem sokkal rosszabb :lol: ..Hülye voltam mert 2-3 naponta beindithattam volna.jó lenne egy garázs csak vevő nincs a lakásra :D .Én meg nem fizetek 20e egy garázsért havonta.Annak az árából 2 évente fényeztettem és lakatoltatom az autómat.......

Hátha maradt valamelyik párnába pénz csak elfelejtetted :D :P :P :huh:

Link to comment
Megosztás:

Azért azt nem árt tudni egy GSi-ről hogy akármilyen állapotban van,a vétel után legalább 200e ft-nek kell maradnia sebbe.Mégiscsak 15éves autókról beszélünk :huh: Ha valakinek nincs ennyi pénze + ban az ne vegyen ilyen autót,de ez csak az Én véleményem.

Ja 16éves mert már 2008van......

Az enyim is 16 éves pedig az kadett :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D :P :P :P

nekem is csak(akasztni fáradt el) 250 a lakat-fény aszt' kész passz.......örülök ha jövő tavaszra lesz vmi :huh: :lol: :D

jó monjuk ez rajtam kivülálló okokból történt .......de inkább óvatosan vagy hogy

Nekem erről az a véleményem,hogy inkább a kasztni legyen jó állapotban mint a motor.....Sokkal drágább a lakatolás,meg fényezés mint egy motorcsere. :D

Link to comment
Megosztás:

A letakarás szerintem sokkal rosszabb :lol: ..Hülye voltam mert 2-3 naponta beindithattam volna.jó lenne egy garázs csak vevő nincs a lakásra :D .Én meg nem fizetek 20e egy garázsért havonta.Annak az árából 2 évente fényeztettem és lakatoltatom az autómat.......

Hátha maradt valamelyik párnába pénz csak elfelejtetted :D :P :P :huh:

Ne célozgass :D

A letakarás tényleg ######ság. Annyira igaz a vízálló ponyva mint a sör nélkül élni tudó alkoholista.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem is úgy gondoltam a garázs dologot, hogy szeptemberben lerakni azt májusban elő...csak arra gondoltam, hogy amíg ez a havas jeges idő van, addig elrejteni valahova... :D

én tudok egy garázst csak sajna ott le kell adni a kulcsot-forgalmit :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem is úgy gondoltam a garázs dologot, hogy szeptemberben lerakni azt májusban elő...csak arra gondoltam, hogy amíg ez a havas jeges idő van, addig elrejteni valahova... :lol:

Ha nem kellene fél órát sétálnom egy garázsig még keresnék is....Sajnos a környéken nem nagyon van. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem erről az a véleményem,hogy inkább a kasztni legyen jó állapotban mint a motor.....Sokkal drágább a lakatolás,meg fényezés mint egy motorcsere. :huh:

hát ez most jobb állapotban van mint a sárga volt lakat után de a kereket akkor is alá kell tömöckölni hátulra onnantól meg a lakat fény dobja magát, így is el járna még sztem "pár hétig" de ez van.....

Addigra meg Anti-Racce komplett tyuning műhelyt fog nyitni remélem és megoldják nekem :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem jók ezek a ponyvák? Mert én is azt terveztem, hogy ha elkészül a Kadi és használaton kívül lesz, akkor kap egy ponyvát... :huh:

Az a gond hogy a pára bent marad....Csabinak is átnedvesedett belül,és szerintem karcolja is az autót.Mondjuk azt nem tudom téged mennyire érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.