Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az a baj, hogy ha már kifújta a szelepfedéltömítést, akkor bajok vannak. Érdemes megnézni a nívópálcánál, hogy mennyire nyomja kifelé a levegöt.

Nem feltétlenül kell, hogy rossz legyen a motor, az is lehet, hogy csak eltömödött valami a kartergáz visszavezetésnél.

Ha a nívópálcánál jön a kartertgáz, akkor az alsó kartergázcső bizti nincs eltömődve.

max a kartergázkivezető cső ami megy a folytószelephez, de azért akkor sem kéne ennyire

durván kinyomnia a szelepfedéltömítést. Szal 99%-ra lehet venni, hogy bezony véres a torka

annak a mocinak. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jajj...már megint olyan negatívak vagytok...egyátlalán nem biztos, hogy az a moci odavan...meg kell nézni, azt pikk pakk kiderül...de leírni nem szabad, ha egyébként a... meg ha annyira nagyon nagyon tuti is, akkor is adott a lehetőség 100e-ért egy másik mocit beledobni, azt kész passz...

Nem kell mindjárt elvenni az ember kedvét... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem kell mindentől fosni...szar lehet úgy leélni egy életet, hogy mindig remex, hogy na most mi jön majd... :huh:

Zsoltee-nak szerintem nincs olyan pénzmagja mint neked, ezért nagyobb gond lenne neki gondolom

a megvétel után (ilyen árban mint ahogy adni akarja a csóka) még 1-200-at rádobni az autóra, mert

nem aggódott eléggé a megvételkor... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Honnan tod ki, hogy áll anyagilag...mert én sem tom, hogy én hogy állok... :huh:

Csak épp nem aggódni kell megvételkor, vagy helyett, hanem körültekintően megnézni, felmérni a terepet, átgondolni a lehetőségeket és mérlegelni...ez szerintem sokkal célravezetőbb mint csak aggódni, és csak a rossz lehetőségeket feldobni...

Link to comment
Megosztás:

Honnan tod ki, hogy áll anyagilag...mert én sem tom, hogy én hogy állok... :huh:

Csak épp nem aggódni kell megvételkor, vagy helyett, hanem körültekintően megnézni, felmérni a terepet, átgondolni a lehetőségeket és mérlegelni...ez szerintem sokkal célravezetőbb mint csak aggódni, és csak a rossz lehetőségeket feldobni...

Elment, megnézte, tetszett neki, de tanácsot kér, hogy ne nyuljon mellé. Épp most méri fel a lehetőségeket. :P

El is adtam... :lol:

marha... :D :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Elment, megnézte, tetszett neki, de tanácsot kér, hogy ne nyuljon mellé. Épp most méri fel a lehetőségeket. :huh:

Így van. És az a tesztkör vagyis a vége igazán adhat okot aggodalomra szerintem :lol:

Ezt próbáljuk itt ecsetelni, meg azt, hogy meg lehet venni, de sokat kell alkudni belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Elment, megnézte, tetszett neki, de tanácsot kér, hogy ne nyuljon mellé. Épp most méri fel a lehetőségeket. :P

Ez így van jól...csak épp nem kell elrettenteni...hibátlan GSI-t nem fog találni ezt mindenki tudja...meg kell találni a legjobb ár érték arányút...

marha... :huh: :D :lol: :D

...mééé nem vetted meg... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért azt nem árt tudni egy GSi-ről hogy akármilyen állapotban van,a vétel után legalább 200e ft-nek kell maradnia sebbe.Mégiscsak 15éves autókról beszélünk :huh: Ha valakinek nincs ennyi pénze + ban az ne vegyen ilyen autót,de ez csak az Én véleményem.

Ja 16éves mert már 2008van......

Link to comment
Megosztás:

3 hét után beültem a GSi-be....Persze nem indult mert lemerült az aksi :S ....Bebikáztuk,majd mentem vele egy kört....Isten volt,jól megy az 1.8 is,de ez egy álom :D :huh: :D :D

Le van takarva legalább??? Bizti jobban érezte volna magát egy garázsban...főleg így hogy használva sem volt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.