Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

omajgad, ma en nemtok menni lurdihoz, Gabi ugye nem nagy poblema?

amugy tegnap sikerult gyertyat cserelnunk es nem szakadt bele egy gyertya sem...

viszont a futomuvem mar #@-:"~! elhuz ...

igaz a G astran is ... mind2 negyedevben belul volt futomu allitason ...

Link to comment
Megosztás:

omajgad, ma en nemtok menni lurdihoz, Gabi ugye nem nagy poblema?

amugy tegnap sikerult gyertyat cserelnunk es nem szakadt bele egy gyertya sem...

viszont a futomuvem mar #@-:"~! elhuz ...

igaz a G astran is ... mind2 negyedevben belul volt futomu allitason ...

no problemó, szólj ha kell majd még a következő alkalmakkor.

futómű be is lett állítva rendesen? szilentek, gömbcsuklók jók (mert ha nem, hiába is volt beállítva)?

Link to comment
Megosztás:

Abban a sárgában nem is C20xe van, hanem valami ohc...de nem tom pontosan mi...nem láttam még a mociterét...vagy c20ne (bár ezt a beépítési szopások miatt nem hiszem) vagy pl 1.8 ohc...

Srácok a C20xe az ebben van: :huh: :lol: :D :D

userpic_e358ceb5f083233005c50bf1d81f0693.jpg

Óóóóó bocsi rossz képet linkeltem...ott még a régi mocival van... :D

userpic_38f1793de487a7341dcd4bda7473ab72.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na ma igen szorgalmasak voltunk...ma került be a moci...holnap már szedjük is kifele...csak lassan szoktatjuk a kasztnit az erőhöz... :huh:

Racce volt a flexmester:

userpic_b7c333dd3789df4e8bb5449452816eef.jpg

Laci fül-szemüveg kombóján röhögtünk egész végig... :lol: :D :D

userpic_58819c5f3c41e47261b10198122cdc26.jpg

Aztán elöbb utóbb csak bekerült a moci is...aztán meg a váltó...

userpic_8f1cf453566a28f01a4b6158181f2284.jpg

Sonique meg Racce is sokat fótóztak...sajna a fényképező az első kép készítése közben természetesen azt mondta , hogy off...no power...remélhetőleg a Kadi nem fog ilyesmire panaszkodni... :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Na ma igen szorgalmasak voltunk...ma került be a moci...holnap már szedjük is kifele...csak lassan szoktatjuk a kasztnit az erőhöz... :D

Sonique meg Racce is sokat fótóztak...sajna a fényképező az első kép készítése közben természetesen azt mondta , hogy off...no power...remélhetőleg a Kadi nem fog ilyesmire panaszkodni... :D :P :P

Jól néz ki, már az elsö tesztkörökre leszek kíváncsi. :huh:

Az a fekete XE B Corsa meg hirtelen felindulásból került fel eladásra és a tulaj reméli, hogy nem viszik el. :P

Mondjuk ennyiért elég kicsi rá az esély... :D

De így legalább megpróbálta, mert szreintem olyasmi lehet a lényeg. Pontosabbat én se tudok, mert titok fedi még a körülményeket... :lol:

Link to comment
Megosztás:

kelleni fog persze mert ha másnem a mocicserekor egy 5 ös köcsög... de az még ugy tünik h március lesz... és addig meg lehet kénytelen leszek egy 1 L-essel pótolni ha fogy...

a G astra futója jónak kell legyen ... a GSI-jé tudom hogy nem makulátlan és valszeg egy veresegyházi kátyuba esés ütötte el... majd azért még csekkoltatom ha lesz rá alkalmam...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.