Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az elsőben nemkveés km lehet valamint az elejét mint ha kicsit korábban leütötték volna.......úgy nagyon.

A második szép darab, már egy ideje árulja a tag, és fentebbről indult a dolog.

A 3. is látszólag egyben van, de 650e.-nél többet nem biztos, hogy adnék érte.Nembeszélve a kerékgarnitúráról amiért "használtan" sok a 80e.ft.

Link to comment
Megosztás:

Az elsőben nemkveés km lehet valamint az elejét mint ha kicsit korábban leütötték volna.......úgy nagyon.

A második szép darab, már egy ideje árulja a tag, és fentebbről indult a dolog.

A 3. is látszólag egyben van, de 650e.-nél többet nem biztos, hogy adnék érte.Nembeszélve a kerékgarnitúráról amiért "használtan" sok a 80e.ft.

A 3.at kb 1 hete nézte meg egyik ismim és azt mondta nagyon egybe van.

Link to comment
Megosztás:

Semmi különös, majd pénteken megyek be a biztosítóhoz, elméletileg mondanak már összeget, de pénzt ha elfogadom sem adnak még, mert megkell várniuk a rendőrségi határozatot.

Nekem egy szál papír nem jött még a rendörségtől,de a biztosító már fizetett.Ügyvéddel fenyegettem meg őket,egyből lett pénz!

Link to comment
Megosztás:

Csabi, ha hosszú távon Turbósítani akarsz, nem lenne meggondolandó eseteg inkább egy LET Calit, vagy inkább Vectrát venni?

Sokkal olcsóbban kijönne, az tuti.

Igen tervezgettem még akkor mikor beszéltünk erről, de azóta, jobban mondva a baleset óta elég nekem a 150 paci is :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem személy szerint egy V2000, illetve Vectra Turbó legalább annyira tetszik, mint egy GSI. :lol:

Mondom ezt a GSI Topicban. :D

Mondjuk lassan már nem is lesz GSI-s itt. :huh:

hát igen, a vectra turbó az nekem is a szívem csücske volt. kár hogy az a kasztni olyan nagyon rohadós...

Link to comment
Megosztás:

már alólam is kiment az ucsó géjessi is... :huh: de itt van vhol a GsiCsabi-nál, ha nagy a gáz visszaveszem :lol:

Hú tényleg, nem tud valaki eladó C Corsa GSI felniket emberi áron?

Mondjuk most gumiztam fel a felniket a következö szezonra, de jó áron akár meg is gondolnám magam. :D

Link to comment
Megosztás:

hát igen, a vectra turbó az nekem is a szívem csücske volt. kár hogy az a kasztni olyan nagyon rohadós...

Hát igen, az utolsó jó 4x4-es alvázas Vectra amit láttam, az én bordó Vectra 2000-em volt. Azóta mindbe bele lehetett nyúlni alulról.

Mondjuk az enyémet is vagy két hétig csináltuk, mire olyan jó lett. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.