Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

sz@ros ügy, vigyázni kell a felnikre... a 9 széles cumót én is nagyon meredeknek tartom. baromi jól néz ki, de sok vele a baj... a 245-ös gumit is azért akarom rá, mert az rendesen befogja, lesz elég túllógás...

csak a 9coll :D :lol: :D na jó....vagy 10 :huh:

Link to comment
Megosztás:

olvasgatva itt a dolgokat, hát elég "brutális" lenne a 9 széles felni.

nem tudom, mennyi a méretbeli különbség b vectra és g astra között a kerékjáratban, de 8*17 ET 35, 225/45-el biza nekem olykor hozzáér az ív és alöki találkozási pontjához. Szóval szerintem nem kicsit lenne ott baj a gyári ívvel. :huh:

Link to comment
Megosztás:

olvasgatva itt a dolgokat, hát elég "brutális" lenne a 9 széles felni.

nem tudom, mennyi a méretbeli különbség b vectra és g astra között a kerékjáratban, de 8*17 ET 35, 225/45-el biza nekem olykor hozzáér az ív és alöki találkozási pontjához. Szóval szerintem nem kicsit lenne ott baj a gyári ívvel. :D

nekem hatul olyan kényelmesen elfér a 8*17 et35 225/35 el még lötyög is :huh: a 9 lenne ideális hatulra :lol:

:D :D

Link to comment
Megosztás:

olvasgatva itt a dolgokat, hát elég "brutális" lenne a 9 széles felni.

nem tudom, mennyi a méretbeli különbség b vectra és g astra között a kerékjáratban, de 8*17 ET 35, 225/45-el biza nekem olykor hozzáér az ív és alöki találkozási pontjához. Szóval szerintem nem kicsit lenne ott baj a gyári ívvel. :huh:

lassan belátom én is, hogy nem fér el, csak ha megbrutalizálom a likat... de azt nem akarom, mert a galvanizációnak akkor annyi.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem biztos, hogy nem fér el...

legalább is, úgy, hogy rugózzon biztos nem...és itt nem lehet peremezni sem olyan egyszerűen mint a GSI-nél... :huh:

a kaszi-nak a 8x18 ET30-as felnihez keményen meg kellett peremezni a gépet (a régi szívó OPC-jében), és nagyon szenny meló, mert a kerékjárati műanyagdobból is komolyan le kell venni (kiáll valami összefogási pont miatt), stb., stb.

Link to comment
Megosztás:

na jó, de Te visszapofozkodtad a perembácsit hátra a kórusba... :huh: azt a mókát én kihagyom...

nekem mág a gyári uj elem lett ugy megcsinalvahogy ne legyen perem ..

de maga a doblemez is feljebb van téve vagy 5-8cm el ... igy nekem rugozik is ha a felni teljesen a szélénél van akkor is 

Link to comment
Megosztás:

hidd el nem olyan gaz és csak egy pogit kell alá rakni és nincs gáz ha annyira zavar  télen 

ezt pontosan tudom, mert a tigra alatt 16mm-es pogácsa van hátul télen... egyébként úgy néz ki a gép nélküle, mint egy fogatlan nagymama, aki éppen vihog... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.