Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor ezek szerint cakkpakk mindent kell cserélni? Lengéscsillapítókat, összes szilentet, összes gömbcsuklót?

Azért nem. Anyaggal együtt ennyi. Ha mindent cserélni kéne az 65184723654százer lenne.

Nos, úgy tűnik, megvan a legvalószínűbb magyarázat a szeptemberi versenyautózúzás okára...

Igen jól hangzik akkor mehetsz vele minden héten egy kört a ház körül és rúgdoshatod a féket :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nos, úgy tűnik, megvan a legvalószínűbb magyarázat a szeptemberi versenyautózúzás okára.

Én már akkor is a fékre gyanakodtam a gumiba ragadt sár mellett, és úgy tűnik, igazam is lesz.

Felrémlett, hogy az Esztergom ralin a lábatlani gyorson bajóti elág féktávjában ugyanez a jelenség

volt, csak ott sikerült végül annyira lassítani és összeszedni a verdát, hogy még ha árokszélen is, de

befordultunk. A gyorsról kiérve Sityuval a vállunkat vonogattuk, hogy miafene volt az, mert előző

körben semmi gond nem volt ott a féktávval, aztán letudtuk azzal, hogy a nagy meleg miatt biztos

megfolyt az aszfalt. Azonban most megnéztem a belső videónkat, és a féktáv végig árnyékban volt.

Beszéltem egy szakival, és mondta hogy ezek az egydugattyús úszónyerges első fékek bezony a sok

állásban hajlamosak összerohadni úgy, hogy utána az alapppzícióban meg tudnak ragadni.

Úgy tűnik, nálunk is ez volt a helyzet, mindkét esetben a bal első nyereg akadt meg, így csak a

jobb első fékünk volt, valamint a hátsók, de azokról eléggé le volt véve a fékerő.

Így most a féknyergek komplett felújításra kerülnek, reméljük a jövőben nem lesz ilyen gondunk :huh:

Csak tanulságképpen írtam :D

Nyugi Gabi ezt már elkönyveltük Lanti bűnének :D

Nem kettő az a egy dugattyú ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja akinek kint áll az autója és nem nézett még rá ma viszont holnap kelleni fog, az vigyen ki egy 220-as kábelt meg egy hajszáritót. Kelleni fog :huh:

Nekem nagyon könnyen lejött róla a páncél. De az tény, hogy nagyon brutálul nézett ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nagyon könnyen lejött róla a páncél. De az tény, hogy nagyon brutálul nézett ki. :lol:

Szerencse hogy a zár nem volt befagyva és bejutottam. Persze hogy otthon van az összes jégkaparóm és nincs itthon egy sem. De cél szentesti az eszközt, a szürke Kadett GSiről lenyert GSi felirattal tökéletesen lakapartam róla :huh: (És nem lett baja se a szélvédőnek se a feliratnak)

Link to comment
Megosztás:

Szerencse hogy a zár nem volt befagyva és bejutottam. Persze hogy otthon van az összes jégkaparóm és nincs itthon egy sem. De cél szentesti az eszközt, a szürke Kadett GSiről lenyert GSi felirattal tökéletesen lakapartam róla :huh: (És nem lett baja se a szélvédőnek se a feliratnak)

Múltkor, amikor vagy 6 napot állt az autó, kicsit kaparásztam, majd szép türelmesen megvártam, amíg bemelegszik a kocsi és szélvédő "felmelegszik" :lol:

Link to comment
Megosztás:

kitömné a járatot a cumó, ahogy én is téged múltkor dárcban... :huh: :D

Mondjuk ez a magyarázat, hogy jó a 4X100 is...mert 5 lukast csak olyat keress, amit van lehetőség odavinni az Opc-hez... :D meg gondolj arra, hogy az idei téligumiprojekten mennyit is spórolsz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

brutál... na pontosan ez az amit eszpesölli el akarok kerülni...

engem annyira nem zavar télen ... 

de nagyon kellet már a téli gumi ma megáltam az ut mellet és ugye mind kér oldalra a padka fele lejt az ut 

megallok a kocsi meg mintha muszaj lenne elindul oldalra magátol ... mondom hoho megálni a FELNIM ...ááááááááááááá... szerencsére nem lett baja ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.