Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A plussz LE miatt?

Neha ugyebar az elmelet es a gyakorlat nem stimmel, talan itt is...

de a 8V- nek kevesebbet KELL ennie ... nemde?!

Miért is cseréli le majdnem mindenki a 8V GSI-k motorját 16V-re?

Egyébként szerintem a 16V legalább olyan megbízható és nem eszik többet... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha a TDU ra gondolsz nekem megvan... nagyon love - olom :D asszony is :huh:

le lehet butitani azt a grafikat azert es hatha megy ugy, de egyebkent jott ki hozza pacccs is...

szolj ha megis kell

Na majd tárgyalunk róla, de nemtom az én gépemen mennyire döcögne élvezhetően...

XBOX 360ra meglesz jövő 7en :-)

Az engem nem érint. :lol:

Egyébként sosem szoktam játszani a szgépen sem, de ez most megtetszett, viszont kb két nap után biztos

rá fogok unni erre is :D

Link to comment
Megosztás:

Ha a TDU ra gondolsz nekem megvan... nagyon love - olom :D asszony is :huh:

le lehet butitani azt a grafikat azert es hatha megy ugy, de egyebkent jott ki hozza pacccs is...

szolj ha megis kell

Nekem küldhetnél hozzá szeriált, vagy cracket (maga a game megvan), mert az én eredeti cd-m megsérült, így csak a biztonsági másolatot tudom használni.:lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem unsz rá mert benne van rengeted luxus autó, eléggé élvezhető és realisztikus szerintem, pl egy alfa a 200 mittommennyi lóerejével az elején még jópofa de mikor meghajtod a bugatti veyront egy körre akkor már nem fog hiányozni... jah és egy komplett sziget áll rendelkezésre hawaii-on nincsenek üvegfalak vagy lezárt utak ...

Fogyasztás ügyben:

Lehet azt irja a krézi könyv hogy a 8v többet kajál de ne az optimális utakat és viszonyokat nézzük már ...

Szopok a dugóban vagy tötymörögnek előttem 40el vagy épp tré az útminőség ... stb ... nehogymá' mindenki csak elhagyatott autó utakon járjon mindig ...

A régi x14nz-nk 8 alatt papizott 100% városban... a jóbarátom c14nz-je most eszik 7.5-öt hidegben de nyáron 7 vagy alatta ...(más téma hogy késöbb injektor hiba miatt sokat evett)

Másik cimborám C14SE -je (az az auto kapott mindent pedig ami fájhat) is 8-al bőven beérte ...

De még a Mantás korszakából is (2.0 8V) 10 alatt volt a hami, pedig az az autó is sajnos kilehelte a fél lelkét...

Albi is bekaphatja a 7-8 literével ( :huh: ) ...

Calibrás szomszédunk is 8 alatt van ... autószerelő srác, le is cseszett mikor meglátta hogy 16V-t vettem :lol:

A G astránk 9 alá nem hajlandó menni igaz ez többnyire város ... 1.4 16V

A gsi-m most hogy 95%-ban autóutazok melóba 9 -et eszik ... ez 95% városban olyan 13-15 ...

De másik cimbim 1.6 16V Peugeotja is 8-9 között étkezik... (csakhogy ne opelt mondjak)

nem akarom az összes autós cimbit felsorolni de egy kezemen megtudom számolni azokat az ismerősöket akik 16 szeleppel "olyanjól" fogyasztanak ...

lehet csak az én környezetem ilyen szerencsétlen ... háát gyanus ...

Link to comment
Megosztás:

az alsó az egy cimbimé, és asszem 2 éve az övé, csak valamiért rendszámcsere volt rajra...

amugy azzal nem járna rosszul aki megvenné, mert tényleg márkaszervizes srácé ::huh:

ezt amugy én is nézegettem, csak a gömböjü tető hiányzott volna ha nincsen... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mille Migilia?

Noname Brock B2 hasonmás?

Brock B2?

valamelyiket meg kellene venni....a Mille Migilia jó márka? :huh:

ha más nincs marad ez :D

A mille miglia abszolut nem rossz márka szerintem.Nekem volt 16ban.Semmi baj nem volt vele,nem kellett javíttatni nem húzott nem rázott,pedig kapott azért rendesen.Mikor eladtam 1napig volt fent a duenen és megvették. :D

az alsó az egy cimbimé, és asszem 2 éve az övé, csak valamiért rendszámcsere volt rajra...

amugy azzal nem járna rosszul aki megvenné, mert tényleg márkaszervizes srácé ::lol:

ezt amugy én is nézegettem, csak a gömböjü tető hiányzott volna ha nincsen... :D

Én is márkaszervizestől vettem az enyémet és mégis van egy pár százezer a motorban.Olyan vezetőgörgők voltak benne hogy csak néztünk mint lú a dohánba.

Link to comment
Megosztás:

Már ajánlottam is Albinak ezt az OPC-t az A3 helyett..... :lol:

Ja. Tegnap Patyi Lacinál az lett a végeredmény hogy a futómű javitás kb egy százas, úgy hogy elég olcsón számolták a munkadijat. Plusz még a motor is egy százas körül jött ki nálam. Ha ezeket megcsináltatom és rövidebb leszek ~2kilóval, akkor a kocsim kb 50ezerrel fog többet érni mint most. Néztem használtautot, az első magyarpapiros GSi félmisiért van hirdetve, de az C20XE. Szerintem 350-ért el tudnám adni.

OPC az f@sza meg minden de 10 lityi alatt nem lehet járni vele és én azért használom a kocsit. Meg azért picit gyanús hogy egy két évvel öregebb Opelra cserélné...

Veszek egy másik autót annak meg kitudja mibaja, ráadásul 100 az átiratás. A GSi meg mindig jól szolgált, jól megy ha kell, nem eszik sokat, mindig indul, sose hagy ott sehol "jön megy fékezik, teszi a dolgát."

Szóval most úgy vagyok vele hogy ha ráköltök két kilót akkor jó lesz egy darabig még - igaz szebb nem lesz és hát elég csúnyácska szegény :huh:

Ráadásul lassan a GTE projektnek is kéne indulnia, kipuff (Lexmaul leömlő már megvan) toronymerevitő, csüccs.

Link to comment
Megosztás:

no már ugy is rég ment tönkre valamim...

ma 4-edjére indult be az autó csak pedig csak 10 orát állt és most csak -2-4 fok volt nem is "vészes"

ilyenkor 7végén van hogy itt áll 2 napot és akkor indul másodjára ...

elég érdekesen jár a motor , fura hangja van ... a fordulatszám meg olyan 1500 körülre áll be vagy ingadozik alapjáraton... ha picit nyomogatom a gázt(1600-1800 rpm) akkor leakar fulladni ...

a foj(ly?)tószelepház és környéke olyan 2 hónapja (se) volt takaritva... a légszűrőbetétem sem régi ... ugyanott tankoltam mint mindig...

a gyertyákat és a benyaszűrőt még nem tudtam kicserélni műhely és idő hiányában ...

:huh:

Link to comment
Megosztás:

no már ugy is rég ment tönkre valamim...

ma 4-edjére indult be az autó csak pedig csak 10 orát állt és most csak -2-4 fok volt nem is "vészes"

ilyenkor 7végén van hogy itt áll 2 napot és akkor indul másodjára ...

elég érdekesen jár a motor , fura hangja van ... a fordulatszám meg olyan 1500 körülre áll be vagy ingadozik alapjáraton... ha picit nyomogatom a gázt(1600-1800 rpm) akkor leakar fulladni ...

a foj(ly?)tószelepház és környéke olyan 2 hónapja (se) volt takaritva... a légszűrőbetétem sem régi ... ugyanott tankoltam mint mindig...

a gyertyákat és a benyaszűrőt még nem tudtam kicserélni műhely és idő hiányában ...

:huh:

Alapjárati motor is ?

Lurdynál simán lehetett volna benzinszűrőt cserélni :lol:

Link to comment
Megosztás:

a foj(ly?)tószelepház és környéke olyan 2 hónapja (se) volt takaritva... a légszűrőbetétem sem régi ... ugyanott tankoltam mint mindig...

a gyertyákat és a benyaszűrőt még nem tudtam kicserélni műhely és idő hiányában ...

:huh:

Gyetyákat ugye nem ártana...

Hőmérséklet jeladód volt már cserélve?

Illetve a légtömegmérőre gyanakodnék nagy hirtelen még.

Link to comment
Megosztás:

Ja. Tegnap Patyi Lacinál az lett a végeredmény hogy a futómű javitás kb egy százas, úgy hogy elég olcsón számolták a munkadijat. Plusz még a motor is egy százas körül jött ki nálam. Ha ezeket megcsináltatom és rövidebb leszek ~2kilóval, akkor a kocsim kb 50ezerrel fog többet érni mint most. Néztem használtautot, az első magyarpapiros GSi félmisiért van hirdetve, de az C20XE. Szerintem 350-ért el tudnám adni.

OPC az f@sza meg minden de 10 lityi alatt nem lehet járni vele és én azért használom a kocsit. Meg azért picit gyanús hogy egy két évvel öregebb Opelra cserélné...

Veszek egy másik autót annak meg kitudja mibaja, ráadásul 100 az átiratás. A GSi meg mindig jól szolgált, jól megy ha kell, nem eszik sokat, mindig indul, sose hagy ott sehol "jön megy fékezik, teszi a dolgát."

Szóval most úgy vagyok vele hogy ha ráköltök két kilót akkor jó lesz egy darabig még - igaz szebb nem lesz és hát elég csúnyácska szegény :huh:

Ráadásul lassan a GTE projektnek is kéne indulnia, kipuff (Lexmaul leömlő már megvan) toronymerevitő, csüccs.

Albert ez egy ilyen játék :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem a benyaszűrő nagyobb szopás dolog mint pl egy ac pumpa csere...

Hőm. jeladót tavaly cseréltem ... max egy éves lehet de sztem csak olyan 6-8 hónapos...

Az alapjárati motorra nem esküdök meg ... nem ártana egy nyomorult műhely, úgy utálom ezt hogy ezeket se tudom megcsinálni vagy legalább megpróbálni ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.