Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....Az pedig,hogy egy ACER lapospötyőgre nincs normális support,nem az xp hibája,inkább a gyártó sara.

Ha laptopot kellene vennem én csak IBM-et vennék,de ez a veszély nem fenyeget,van nekem céges szutyok Compaq,ha nagyon kell,akkor az kéznél van....

Levonyóóóóóóóóóóóóó ;)

Volt IBM-em, durva, masszív minden rajta, dizájnból 3as alá általában.

Jelezném, hogy hiába a legkomolyabb a support hozzá, ha egy 3 évre garis gép annyiba kerül amennyiért adják :(

Link to comment
Megosztás:

Levonyóóóóóóóóóóóóó ;)

Volt IBM-em, durva, masszív minden rajta, dizájnból 3as alá általában.

Jelezném, hogy hiába a legkomolyabb a support hozzá, ha egy 3 évre garis gép annyiba kerül amennyiért adják :(

Hát anno az IBM-nél elég sok megfordult a kezemben,de hogy azok mit kaptak...szörnyű állapotban volt némelyik,de mind müködött.

Az árért az ember kap egy olyan gépet,ami legalább müködik is és van hozzá support.

A dizájn?Hát az ami nem érdekel egy laptopnál engem a legkevésbé.

Ott van pl a Fujitsu-siemens szutyok.Környezetbarát müanyag mi?Kint hagyod a kocsiban nyáron véletlen és a melegtől a billentyűzet olyan púpos lesz,hogy a Mátra ahhoz képes kakadomb csak! :)

Link to comment
Megosztás:

Csabiii!

Jó lenne, ha átdobnád a wifihez a kódot, mert egész jó a jelerőség...Mr Pehi Csabi...mekkorát jöhögtem, amikor hajnali háromkor nyomkodom a szarom, azt talál egy ilyen nevű hálózatot... :(

Ha jó fiu leszel megadom.Csinálhatnánk valamikor előszilvezstert nem?Mondjuk csütörtökön viszek a lurdyhoz piát és utána gyalog megy mindenki haza. Jó?

Link to comment
Megosztás:

Ja, ez feltűnt, hogy nem fut rajta minden...olvastam is pár ilyen jellegű kritikát...

ellenben hallottam olyasmit is, hogy az xp-t meg nem lehet jól rászórni pl az Acer-re... :( ;)

Sok sikert a pirstához, az egy fos program. Akkora szar hogy inkább xpt ajánlunk mindenkinek és utána felrakjuk a drivereket aztán kiírjuk nekik 1 cdre.

Link to comment
Megosztás:

Én a vistától akkor kaptam idegbajt,amikor a Kingstone pendrive-ot nem ismrete fel normálisan.Egy szaros pendrive-ról beszélünk és nem valami külső noname perifériáról.

Na meg hogy egy oprendszer 10G-át zabáljon fel és valójában semmivel nem tud többet mint az XP.

Én inkább megvárom,amíg kiforrja magát és lesz hozzá olyan support,mint az XP-hez van most.

Telepítsetek vodafon vagy pannon 3g internetet pistára, na az egy igazán jó dolog. Nekem megy mert ez a szakmám de azért el lehet vele játszani, főleg ha naívan bemegy boltba az ember és megvesz, aztán pislog csak amikor azt kéri adjál neki drivert, xp meg simán felismeri.

Link to comment
Megosztás:

Akkor valaki rak fel nekem xp-t? :(

Bár a desktop elég jópofa...olyan mint amit coupe használ...

Csaba!

Pont így néz ki... ;)

HA áthozod feldugjuk neki az xpt ehhez vannak driverek 3at adtunk el kari előtt és mindegyiket xpvel. Ha meg csillivillit akarsz lehet pistás skineket letölteni hozzá. Egyébként nekem ami tetszik benne az a windows+tab bill. kombináció ha több ablak van nyitva, majd próbáld ki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.