Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én kicserélem, de ha akkor is párásodni fog akkor beültetlek és ott fogod állandóan törölgetni az ablakokat :( ;)

de a párásodásos balhé a szélvédőn szokott jelentkezni azért tamáskodok ennyit ;)

Volt olyan probléma,amin nem tamáskodtál? :) Pedig nem te vagy Tom! :(

Link to comment
Megosztás:

Nem lenne szívem belevinni a gedvába, abból motortérből enni lehetne...

Januárban megy festőhöz,kap egy full polírt.A festéket Udi barátom keverteti faterjával,aki mellesleg festékboltos. :( Udi elvitt egy darabot a bal sárvédőből és az alapján keverték a színt.

A festő srác szerint,ha megkapja a full polírt rá se fogok ismerni,a bordóból iszonyat fényt lehet visszahozni.

Hát majd meglátjuk.

Link to comment
Megosztás:

Én is most vettem észre, de én kicsit másképp reagáltam: "b@ssz@meg esik a hó, most mosattam kocsit" ;)

de nekem is az jutott eszembe, hogy csapatni kellene egyet :)

Jó neked, mert a fehéren nem látszik meg a hó.

Addig kell menni egy kört, amíg fel nem sózzák, mert akkor két perc alatt kirohadnak alólunk a vasak... :(

Link to comment
Megosztás:

Jó neked, mert a fehéren nem látszik meg a hó.

Addig kell menni egy kört, amíg fel nem sózzák, mert akkor két perc alatt kirohadnak alólunk a vasak... :(

a sózástól annyira sztem nem is kell tartani. mikor 6 elött jöttem el Antitól a Nagykőrösi és a Könyves Kálmán is tiszta jég volt -nem tudtam úgy elindulni hogy ne csússzon. esett vmi dzsuva....

egyébként a calibra összekereke milyen hóban ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.