Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem ascona :( :D :(

pollenszűrő 2 és fél éve volt cserélve amiikor megvettem (pont Soltvadkerten)

de a szélvédő nem párásodik, csak az ablakok....azok is csak akkor ha már jó meleg van a kocsiban ;)

2éve? :) :D ;) Jézusom!

Az sem lehetetlen,hogy a szélvédő alján lévő müanyag elem nálad is elvan már vetemedve és befolyik a víz a pollenszűrőre.

De első körben cseréld ki és irányítsd a levegőt az oldal ablakokra!

Link to comment
Megosztás:

jó kép de ezért kár volt összekarcolnod a kocsid ;)

Redi ! nem ascona, Senator ;) (na jó az sem :( ) de egyébként én a helyedben végignézném hogy nem ázik-e be valahol mert akkor szokott durván párásodni...persze a veterán pollenszűrú után :)

Király hogy jönnek Viktorék :D

Link to comment
Megosztás:

2éve? :( ;) ;) Jézusom!

Az sem lehetetlen,hogy a szélvédő alján lévő müanyag elem nálad is elvan már vetemedve és befolyik a víz a pollenszűrőre.

De első körben cseréld ki és irányítsd a levegőt az oldal ablakokra!

Naaaaaaaaa egy ilyen hozzászólást vártam :D :D

Nem odairányítja levegőt, hanem törölgeti a párát érteeeeeeeed :) :(

Link to comment
Megosztás:

én kicserélem, de ha akkor is párásodni fog akkor beültetlek és ott fogod állandóan törölgetni az ablakokat :( ;)

de a párásodásos balhé a szélvédőn szokott jelentkezni azért tamáskodok ennyit :D

;)

Norbi,

Ha bemegelegszik a kocsi motorja, akkor hármas fokozatban dől rá a meleg levegő, ha a szélvédő felmelegszik hogy csapódjon le rá a pára ? :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.