Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Dzsóóó!

Ez egy jó régi videó, de sajnos nem igaz... ;)

Igen, régi, de nem kamu.

Ismerem a srácot, akié ez a Corsa, most télen építi csak be a GT28-at. Ez a videó még csak Ph3,5-el volt.

Jaa, meg a féltengelyeim is töle vannak, neki is ugyanolyanok vannak, mint nekem. :(

Link to comment
Megosztás:

Igen, régi, de nem kamu.

Ismerem a srácot, akié ez a Corsa, most télen építi csak be a GT28-at. Ez a videó még csak Ph3,5-el volt.

Jaa, meg a féltengelyeim is töle vannak, neki is ugyanolyanok vannak, mint nekem. ;)

Demo...Te mentél már gyorsan a Corsaval..én is mentem már a GSI-vel...Na de 200-és 260 között is ég és föld...ott meg 360-at írnak...ugyanmááááá... :(

Link to comment
Megosztás:

Itt már csak 290-et írnak... ;)

Én nem tudom elhinni, hogy egy ilyen autóval lehet menni ennyivel...Mi mentünk Istvánnal 260-nal a GSI-vel...az alatt volt futómű is...Egy Corsa alatt mi van??? Pont beszéltük, hogy a Kadetté és lófittyfene...Na most ehhez képest még a 290...pffff...én még mindig azt mondom, hogy nem...biztos jól megy...de nem 290-nel...lehet ott még jó kis áttételezési csalás is...pl ha a 155/70 13 helyett felrak egy 175/50 13-at, akkor máris ha 100-at mutat az óra csak 75-tel megy...Ez 200-as óraállásnál már 150, Na így szépen ki is jön egy olyan adat, hogy 290-et mutat az óra, és közben csak 217.5 lel halad a kicsikocsi...pedig én sokmindent elhiszek...de ez nem az a kategória... :(

Link to comment
Megosztás:

Itt már csak 290-et írnak... ;)

Én nem tudom elhinni, hogy egy ilyen autóval lehet menni ennyivel...Mi mentünk Istvánnal 260-nal a GSI-vel...az alatt volt futómű is...Egy Corsa alatt mi van??? Pont beszéltük, hogy a Kadetté és lófittyfene...Na most ehhez képest még a 290...pffff...én még mindig azt mondom, hogy nem...biztos jól megy...de nem 290-nel...lehet ott még jó kis áttételezési csalás is...pl ha a 155/70 13 helyett felrak egy 175/50 13-at, akkor máris ha 100-at mutat az óra csak 75-tel megy...Ez 200-as óraállásnál már 150, Na így szépen ki is jön egy olyan adat, hogy 290-et mutat az óra, és közben csak 217.5 lel halad a kicsikocsi...pedig én sokmindent elhiszek...de ez nem az a kategória... :(

Én is mentem 260-at Calibrával és nem volt gáz. Azt aláírom, hogy valószínüleg kicsivel kisebb kerekek lehetnek a Corsa alatt, mint gyárilag a Calin, de nem sokkal, az tuti. 16-os görgök vannak alatta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.