Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti b@szod, ezen teljesen kiakadtam:

tar-071221-03.jpg

tar-071221-04.jpg

tar-071221-05.jpg

kicsit meghúzták a kocsid szélét a hátsó kerékív szélesítésnél, és ez lett belőle. közzé tehetnéd a fényeződ nevét, mert ugyan nem nagyon értek hozzá, de úgy tűnik incontrol minőségű munkát végzett... teljesen lefittyedt a kedvem, pedig egészen megörültem a kék-fekete talicskának. :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Olyan oszlopfehérnek tűnik nem ? :(

Lekopott róla a feket alkoholos filc... ;) :) :(

Amúgy ez az egy hiba volt, amit a fényező és a lakatos egymásra mutogatva követtek el...és ne felejtsük el, hogy ennek az egésznek az okozója lehetett az is, hogy porig volt ültetve, és a gumi állandóan mozgásban tartotta a kasztni ezen részét... ;)

9.jpg

Link to comment
Megosztás:

Én tudom ki húzta meg... :(

A fehér csík Én voltam ;) ,de a másikat nem fogjátok rám verni :D :D :D .Amúgy meg szerintem ez nem fényező hiba,hanem lakatolás....Hiába könyörögtünk Antinak hogy csinálja meg.Pedig Én mindent megtettem ennek érdekében ;) :) :(

Link to comment
Megosztás:

No meg több mint 3 éves a fényezés...Tomé 1 év múlva nézett ki így...

De mondom, hogy az egész azért lett, mert két elem illeszkedik ott, és a hátsó kerék mivel beleért, így az mindig tolta kifele...így elöbb utóbb megrepedt...majd gondolom bement a víz...aztán ez lett...

Naúgye hogy nem Én voltam ;) :) :( :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.