Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na egy kevésbé jó hír...Csabát ma GSI-stűl TK-ra törték... :)

Most hívott a korházból, hogy jól van, van némi seb, karcolás itt-ott, de két napig még saját felelőségére sem engedik haza...

Nem kapta meg a jobbkezet egy szuzukistól, majd egy pótkocsis valamiben állt meg orral... :(

Vigyázzon mindenki magára...

Csabinak meg hát most úgy sem olvassa, de jobbulást...

Mi van most?

Mindekit megtalálnak az idióták az utakon? ;)

Nekem ma derült ki,hogy fizet a biztosító.Voltam futóművesnél is,a GSi rugókat azonnal kiszurták!Rendben van a törés után,csak picit kellett állítani rajta.

Link to comment
Megosztás:

És ez mostanság fokozottan van jelen itt Budaörs környékén... bevásárló forgalom... hazajönni se

tudok néha a sok útalkalmatlan hétvégi sofőrtől. Nagyon kell velük vigyázni, mert abszolút nem

tudnak beilleszkedni a forgalomba, és hihetetlen csőlátásúak. Tükröt és oldalra nézést nem ismerik,

vagy csak vallási elvek miatt nem használják... A bevásárlóközpontok parkolóit meg messzire kerülöm

ahogy csak tudom. :(

Link to comment
Megosztás:

És ez mostanság fokozottan van jelen itt Budaörs környékén... bevásárló forgalom... hazajönni se

tudok néha a sok útalkalmatlan hétvégi sofőrtől. Nagyon kell velük vigyázni, mert abszolút nem

tudnak beilleszkedni a forgalomba, és hihetetlen csőlátásúak. Tükröt és oldalra nézést nem ismerik,

vagy csak vallási elvek miatt nem használják... A bevásárlóközpontok parkolóit meg messzire kerülöm

ahogy csak tudom. :(

Abszolút egyetértek. A városban közlekedést is el lehet ilyenkor felejteni. Én például hideg ide, hideg oda, tömegközlekedéssel járok és elég csak kinéznem az ablakon menet közben, hogy ne bánjam meg.

A távolsági buszt nem hallottam még ennyit dudálni (ami azt illeti dudálni is ritkán hallom), ma csak befele

négyszer kellett valami baromra rádudálnia. Nem irigylem ilyenkor a sofőröket, ilyenkor fokozottan stresszes lehet.

Ami bosszantó az egészben, hogy megy a nagy szigorítás, mert ugyebár a "gyorshajtók okozzák a baleseteket",

de amikor pl. indokolatlanul mennek gyökkettővel a belső sávban, meg ilyen alkalmazkodási hiányosságok vannak

szerintem sokkal veszélyesebbek. Na, nem is kell kávé, már is tiszta ideg vagyok ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.