Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

és az ára? ;)

Valóban újként drága de az enyémek használtak és gumival 1ütt vannak.195/45-ös Kumho-kall 500euro postával 1ütt.

A súly miatt veszel 15"os felnit?

Költözünk jövőre a barátnőmmel és nem akarom hogy a mostani ott világítson a kocsi alatt.Elég jó a környék.

15 és 16-ban gondolkodtam és mikor ezt láttam nagyon megtetszett és mikor utánna olvasgattam hogy milyen,mégjobban.

100%-os volt az eladó és nem problémázott hogy magyarországra kellene küldeni.Ez is segített a döntésben. :)

Örülök hogy többőtöknek tetszik :(

Link to comment
Megosztás:

Vicces szomorú....Felelötlenség volt ott gyorsan menni,mert tényleg tükör jég volt ott.

Én pont ez miatt nem mentem pénteken, fordultam be a parkolóba és majdnem rácsúsztam egy ott álló BMW-re, na mondom kihagyom a mai estét… törjem össze ezt az egy szem roncsot is..

Link to comment
Megosztás:

Egyszeruen nem jutok el a csergobe a heten mert 1745 re ernek oda legjobb esetben es reggel sincs ra idom mert akkor meg meloba nem erek be.

A szerelo cimbim azt mondta megrendeli nekem de o a csergobol nemtud igy csak NGK-t vagy BOSCH-t tud ...

a kerdes hogy melyiket szeressem ? es hany polussal? (

eddig bosch volt benn 2 polussal)

und a bibi ott van hogy ezt ma kene megoldanom max holnap mert se gyertya kulcsom nincs se idom nem lesz a het tobbi napjan ( karacsonyi hajsza ) es o hozza is csak ma vagy holnap este tudok atugrani hogy atvegyem tole es kicsereljuk.

Link to comment
Megosztás:

Egyszeruen nem jutok el a csergobe a heten mert 1745 re ernek oda legjobb esetben es reggel sincs ra idom mert akkor meg meloba nem erek be.

A szerelo cimbim azt mondta megrendeli nekem de o a csergobol nemtud igy csak NGK-t vagy BOSCH-t tud ...

a kerdes hogy melyiket szeressem ? es hany polussal? (

eddig bosch volt benn 2 polussal)

und a bibi ott van hogy ezt ma kene megoldanom max holnap mert se gyertya kulcsom nincs se idom nem lesz a het tobbi napjan ( karacsonyi hajsza ) es o hozza is csak ma vagy holnap este tudok atugrani hogy atvegyem tole es kicsereljuk.

NGK-t vegyél az jobb is mint a gyári.Mindjárt megnézem melyik tipus kell hozzá

Link to comment
Megosztás:

Hatalmas hirem van ami alapjaiban rengeti meg mindenki világnézetét itt a fórumon.

Ma hazafelé leelőztem egy cabrio Astrát.

:(

Viktor!

azert nemtud nalad vasarolni mert melozik / szerel o is de futart nem tud kuldeni feletek 4 gyertyaert de langba vagy unixba vagy nemtom hova, tud kuldeni mert vesznek sok mast is es elhozzak azzal egyutt.

koszonom mindenkinek a tanacsot!

Hé öreg szólsz én el tudok ugrani valamelyik reggel amikor megyek befelé dolgozni fél tiz körül ;)

Link to comment
Megosztás:

Hé Öreg há' akkó ha tuti 'százezerszázelékra' el tudod hoznji nekem és tudunk találkozni valahol mikor én végzek este akkó megköszönném ! ;)

"kenáj rádcsörgök ma még fél10 fele?"

Hatalmas hirem van ami alapjaiban rengeti meg mindenki világnézetét itt a fórumon.

Ma hazafelé leelőztem egy cabrio Astrát.

:(

Hé öreg szólsz én el tudok ugrani valamelyik reggel amikor megyek befelé dolgozni fél tiz körül :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.