Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem szabad várni, hogy valaki lessen egy fórumot és válaszoljon......anno a Petigsi igy bukott egy teljesen jó ültetőrugót ami engem azóta is örömmel szolgál ;)

Azt nem is tudtam,hogy Petyának is kellett volna.. nem velem kevered? mert én is elhoztam volna.. csak már nem volt elég kess rá.. no meg kicsit filóztam is.. :(

Link to comment
Megosztás:

Azt nem is tudtam,hogy Petyának is kellett volna.. nem velem kevered? mert én is elhoztam volna.. csak már nem volt elég kess rá.. no meg kicsit filóztam is.. :(

lehet nem emlékszem....de nem kellett volna 10K-n ennyit vakarózni és most meglenne :)

nekem van egy szett 60/40 is itthon ;)

Link to comment
Megosztás:

Aszittem Te akarod ennyiért adni :(

Fehérvár Kecsó M7-M0-M5 ésszel kijön olcsóból főleg ha traktorral mész.

Amúgy Dinynek is van egy nagyon szép, csak nehezen adja el.

Ja, ha esetleg feketét szereznél és be szeretnéd kékre cserélni, esetleg beszélhetünk ;)

Igen Dinynek van de az nem eladó,mert azt szeretném feltenni az enyémre.Meg amúgy is kell tarcsiba,soha nem lehet tudni...

Link to comment
Megosztás:

uff!

no hát voltam ma mérésen...

31. -es hibakód, lefotóztam valami ford. szám. jeladó téma. - nem hiszem hogy a fogyasztásomhoz köze lenne...

und kimutattuk még hogy rossz mindkét(elsö-hátsó) jobboldali ABS jeladóm...

alapjáratom 940-960 on ingadozik szerintem ez nem vészes...

a lambdaszonda értékei is rendeben vannak. "sajna"

falsot sem szív azt is néztük, a termosztátom új, a jeladók gombák többsége cserélve lett már.légszűrőm is pár hónapos csak.

a gyertyák nem olyan vészesek de csere érett jelzőt rájuk foghatjuk und mint meglestem ezek BOSCH (flr8ldcu) -ok szóval ha eljutok csergő landig akkor veszek 4 új gyárit... a fogyasztásom amúgy nem a hideg miatt nőtt meg már októberben is bőven panaszkodtam az étvágyára...

no ennyi, majd rakok fel képi dokumentációt is :(

Link to comment
Megosztás:

A 31-es azt jelenti, hogy nincs fordulatszám jeled, tehát a motor nem pörög. ;)

Ami nem szokott nagy baj lenni, ha álló motornál lett kivillogtatva. :(

Igazán el se tudom képzelni, mi baja lehet Redi és a Te gépednek, hogy ennyit kajálnak. nekem egyik XE se evett 10 fölött vegyesben, akármit csináltam vele.

Link to comment
Megosztás:

nekem is olyan 10 és 11 között eszik.. de én sejtem az okát..

1: sok rövid táv.. (10-15km)

2: jobb láb.. nagyon nehezen bírom ki, hogy ne full "dinamikusan közlekedjek.. (van aki idegesen jelzőt használná :))

3: esetleges moci gond :( (gyújtás kábel esetleg.. ne lenne olyan drága a gyári.. gondolom még nem lett olcsóbb.. )

legutóbb pl. többet mászkáltam vele városban.. nulláztam bc-t.. nyugisan közlekedve(kivételesen nagypapi üzem volt), sikerült egy 8-9literes fogyit kihozni.. ma már eltoltam neki párszor, mert felhúzott egy kis szusi, ahogy ugrált mögöttem mellettem, mint egy palotapincsi, máris 10lityin áll a bc.

Meg azt is megfigyeltem, hogy hidegen mintha jobban harapna a gép.. kénytelen voltam kicsit eltolni neki, mert necces volt egy szitu..

Nah de ez mind csak rizsa.. ;) az viszont nem, hogy amikor tekergetem a kormányt, jobb elöl valami recseg ropog.. főleg hosszabb állás után.. (nem mozgó kocsinál, szal nem féltengely)

Sztem vagy valami szillent, vagy a toronycsapágy adta meg magát..vagy más :S) Végülis ha jól nézem, 2éve és 25e km óta nem volt cserézve.. hogy repül az idő és a km-ek :D

Jah.. meg csak meg kellene csinázni az ABS-t is.. nem vok én profi söför.. :D Ma is kellett vagy 1sec mire rájöttem hogy csúszik.. mégegy mire hogy fel kellene engedni, mert hiába tekerem jobbra, balra megy a kocsi ;) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.