Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egy srác hívott Pécsről, hogy majd rámcsörög valamelyik nap, amikor feljön kocsikat nézegetni...

Hát, most vagy nem jött, vagy meggondolta magát! :lol:

De nem érdekel! Lehet, hogy igazából nem is akarom eladni?!

A tököm se tudja, mi lenne a legokosabb...

Link to comment
Megosztás:

bazs du villamosson :lol: kifejtem majd a meglátásaim kiv vaok mit mondassz rá!

me'hogy: lökösök, mocitető, hácssóajtó, jobb sárvédő, jobb hácssó elemet fényezni kő, me lakat rlz, 1 elemen van még hiba az már összesen 7 elem...

Namost 11ből 7et kell fényezni akkor már megfontolandó a telifény, nemde?

Ha meg telifény, akkor már vmi olyan ami nagyon teccik :roll:

Link to comment
Megosztás:

G nem mondoddddddd :?: :lol:
eskü :lol:

tell da true story plz :idea:

megnéztem, megtetszett, megnézettem, kicsit elszomorodtam, megvettem

lesz rajta munka nem is kevés: pl kuplung nem 100%os, vizhőfokjelado, fékbetét, kasztnin is van tennivaló...de megvan 8)

Várhattam volna még, meg keresgethettem volna jobbat, szebbet, olcsobbat de időböl van a legkevesebb. Ha bejön még 1-2 ilyen időszak mint az elmult másfél hónap akkor ebben az évben már nem lett volna kocsim az tuti.

Igy viszont ez megvan, tudom kb miket kell tenni vele......pl. vigyázni kell rá :D

Link to comment
Megosztás:

Ugye Redi :lol: Gondoltam,hogy neked való.Személyesen ugyan nem ismerlek de a fórumon kialakult kép rólad az,hogy alapos és megfontolt vagy! Gratulálok én is az autónak és üdv. a fehér gsi-k körében :wav:

:thumbright: :cheers:

Mikor lehet majd megtekinteni a gépet?

Link to comment
Megosztás:

Mikor lehet majd megtekinteni a gépet?

terveztem, hogy megyek este egy kört buli előtt de megint meló van :?

attol fugg, hogy végzek még lehet, hogy belefér egy kör 8)

mellesleg még nagyonnagyon óvatos vagyok vele.....kicsit félek is tőle :roll:

ki kellene rá tenni egy táblát hogy "veszélyes üzem" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Redline:

Veszélyes üzem helyett nem "T" betűt akartál mondani? Azt még lehet is kapni... Széép kék alapon fehéret, 20x20as méretben :twisted:

Egyébként nekem az egyik vásárlás utáni élményem az volt, hogy 40km után átugrott a vezérlés, és 3 hengerrel mentem haza... De hát ez "garanciális problémának" lett jól beállítva...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.