Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

96 után ha nem is minden gsi-n (én 2őt ismerek személyesen) de sokakon ez az irmscher küszöb van ... és a hozzátartozó irmscher hátsó szárny ...

a proteces gsin is ez az irmscher hátsó szárny van gondolom akkor az oldalsó is ez und ráadásul 96-os ...

Link to comment
Megosztás:

Megdícsérte ma egy srác a GSi-t. Hogy lehet valaki fél tízkor még ennyire drogok hatása alatt? :(

Ráadásul azt állította hogy találkozunk Kunmadarason, és hogy akkor még GTE-m volt...

A baj csak az hogy ez a "srác" a beszerzője az egyik projektnek. Mindegy elmondtam neki hogy az a garázsverda stbstb szal remélem összejön amit szeretnék.

De csak azért írtam mert pangik a topik dulván.

Link to comment
Megosztás:

Omega a műanyagosnál, szerdán hozom el... csütörtökön megy műszakira, ha minden igaz...

szal finisben a projekt, bár még idén elszarozok vele, mire minden összeáll végleg :P

nem vártam tovább Kurgyisra, megoldottam szombaton egyedül a motor szétbontását,

termosztátház renoválását, és az összerakást is... nagyon profi vagyok már, igaz kellett vennem

vagy 13000 ft-nyi szerszámot a művelethez :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.