Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Antinak is manuális van méghozzá éppen Istink caravánján ékeskedik pár hete :wink:

De vki monggya már meg nekem mire jó az elektromos? 1x beállítod és utána max 2x állítod át évente... nem mind1,hogy mindezt elektromosan vagy bioelektromosan oldod meg?

Jaja RSnél már jó rég akcióban van s 10 ropi alatt, anno én 10ért vettem az fk párját harmada áron és naccám volt... ma már alig látni gyári tükröket :lol:

Link to comment
Megosztás:

én pl rendszeresen állítgattam, mert ha szélesebb a felnid, mint a gumid, akkor necces a padka mellé állni

és sokszor elég szűk ahhoz a hely, hogy ne kelljen nagyon figyelni

ilyenkor tükör lehajt, felni figyel

majd vissza, mert forgalomban nem jó, ha lefelé néz...

Link to comment
Megosztás:

Tom én sem kertelek!

Holnap este vagy szombaton tesszük fel az új orrocskát, avval tutti el fogunk cicózni, de most viszek gépet és majd lövök pár képet...

Utána küszöbök, segg, hátsó tornyok...

Közben apróbb javítások, cserék, olajak,stiftek,gömbcs ami cserés.

After dat kigurítom igen csúnyus lesz, mert most nem fogom fényezgetni, mármint javítattni, mert félek, h nem fogják eltalálni ezt a gsi féle "grafitszürkét" ami esk néha flip néha meg flop....

Béla!

nekem volt ídő amikor örültem, h a gsin márfényezett tükrök vannk és elektromosak és füthetőek... Odáig voltam a gyönyörtől, majd ugye gyarló ember módjára mindig jobb kell meg májerebb és jött az m dili...

Link to comment
Megosztás:

Tom én sem kertelek!

Holnap este vagy szombaton tesszük fel az új orrocskát, avval tutti el fogunk cicózni, de most viszek gépet és majd lövök pár képet...

Utána küszöbök, segg, hátsó tornyok...

Közben apróbb javítások, cserék, olajak,stiftek,gömbcs ami cserés.

After dat kigurítom igen csúnyus lesz, mert most nem fogom fényezgetni, mármint javítattni, mert félek, h nem fogják eltalálni ezt a gsi féle "grafitszürkét" ami esk néha flip néha meg flop....

És valami okosság megy bele közben vagy csak általános rendbetétel van?

Link to comment
Megosztás:

okosságok később :idea:

mijért is?

mert csomó hülye baromságra megya zsé

számlák,csajok,nyaralás (ez ügyben pl barátnöm intézkedett pontosabban Dr.Atom cartárstól idézve a drága barátnőm :lol: )

Húú, a barátnő rosszabb, mint az autó... :oops: :oops:

Mondjuk mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tom én sem kertelek!

After dat kigurítom igen csúnyus lesz, mert most nem fogom fényezgetni, mármint javítattni, mert félek, h nem fogják eltalálni ezt a gsi féle "grafitszürkét" ami esk néha flip néha meg flop....

Valami olyasmire gondolsz mint az enyém? :wink:

Petya!! Adok én neked tükrőőőmeeet!! nah megállj csak!!! :smt075 :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.