Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyébként nekem is egy jó fél évig kiírta, hogy OELMANGEL, aztán kiderült, hogy csak az egyik vezeték volt elszakadva! :oops:

az 1ik olajvezeték :?: :lol:

ITSi nincs mit már mondottam a jövőben is bevállalom brádör :lol:

csak asszonyka ne legyen, me' nyügizni fog,h nem foglakozom vele, bár most feltünően jól bírta.... gondolom a rózsa igen sokat dobott rajta 8)

levettük a lábáról báz :D

Link to comment
Megosztás:

Mai story I:

Felüljáró alján állok a rajtnál egy piros lámpánál éjjel. Mellém áll egy újabb forma VW passat, tele etnikummal (voltak vagy hatan). Átszól az egyik:

- Jól mágy á kocsi?

- Jól.

- Fogaggyunk a kocsidba, hogy mi érünk előbb á tetűre!

- Jó!

Persze én értem előbb a tetőre, kábé öt kocsihosszal, pedig nem is hajszoltam lényegesen. :lol:

Következő lámpánál átszólnak:

- Látod nem is megy jól áz á kocsi, hogy leelőztünk má'! Na jó, most az eccer megtárthátod....

Valahogy nem értettem a helyzetet...

Mai story II:

Rendőrök (voltak vagy nyolcan) kiintenek. Semmi köszönés vagy egyéb, semmi papírokat, csak "Hajlandó vagy megfújni a szondát, vagy egyből vigyünk az őrsre?"

Megfújtam a szondát. Azt hittem az aranyerem kiugrik, úgy kellett fújni...

Link to comment
Megosztás:

Mai story II:

Rendőrök (voltak vagy nyolcan) kiintenek. Semmi köszönés vagy egyéb, semmi papírokat, csak "Hajlandó vagy megfújni a szondát, vagy egyből vigyünk az őrsre?"

Megfújtam a szondát. Azt hittem az aranyerem kiugrik, úgy kellett fújni...

Egyébként érdekes, én még sosem fújtam szondát.1X megkérdezték, egy hajnali hazamenetel közben, hogy alkohol fogaszt. blablabla, aztán mikor kijelentettem, hogy antialkesz vagyok, értetlenül néztek.Az meg hogy lehet?-kérdezték.Hát előadtam a kitűnően sikerült érettségibankett történet, amire már ők is elismerően bólogattak, aztán elköszöntek.Ennek már vagy 4 éve.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként érdekes, én még sosem fújtam szondát.1X megkérdezték, egy hajnali hazamenetel közben, hogy alkohol fogaszt. blablabla, aztán mikor kijelentettem, hogy antialkesz vagyok, értetlenül néztek.Az meg hogy lehet?-kérdezték.Hát előadtam a kitűnően sikerült érettségibankett történet, amire már ők is elismerően bólogattak, aztán elköszöntek.Ennek már vagy 4 éve.

:lol: :D :lol: MUHAHAHA!!!

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek hogy jártam. :? Elmentem ma a fóti cora-ba ott voltam vagy fél órát és mire jövök ki látom,hogy :shock: valamelyik szemét,mocskos,rohadt állat lelopta a hátsó lökösről a vontató szemet takaró müanyagot. :lol: Hogy rohadna meg! Pont most mikor tök szép lett a kocsi és nem rohad meg minden.....................nincs valakinek elfekvőben 1db? Hol lehet venni ilyet? GSI pont a spoilerek miatt "egyedi" de még 1-2 év és tuti lelopnak róla mindent. :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek hogy jártam. :? Elmentem ma a fóti cora-ba ott voltam vagy fél órát és mire jövök ki látom,hogy :shock: valamelyik szemét,mocskos,rohadt állat lelopta a hátsó lökösről a vontató szemet takaró müanyagot. :lol: Hogy rohadna meg! Pont most mikor tök szép lett a kocsi és nem rohad meg minden.....................nincs valakinek elfekvőben 1db? Hol lehet venni ilyet? GSI pont a spoilerek miatt "egyedi" de még 1-2 év és tuti lelopnak róla mindent. :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az drága kincs!!!!

A bontósok nem adják csak úgy magában.

de tudok egyett hátha ide adja!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek hogy jártam. :? Elmentem ma a fóti cora-ba ott voltam vagy fél órát és mire jövök ki látom,hogy :shock: valamelyik szemét,mocskos,rohadt állat lelopta a hátsó lökösről a vontató szemet takaró müanyagot. :lol: Hogy rohadna meg! Pont most mikor tök szép lett a kocsi és nem rohad meg minden.....................nincs valakinek elfekvőben 1db? Hol lehet venni ilyet? GSI pont a spoilerek miatt "egyedi" de még 1-2 év és tuti lelopnak róla mindent. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Magyarország rúlz... :oops: :x :D

Azért látszik a különbség országok között...

1. bizonyos futóműalkatrészek nem cserélhetők, mert nem szükséges (hivatalosan) -> itthon mégis elb@szódik

2. levehető vonószemtakaró, mert fel sem merül, hogy lelopják -> itthon mégis lelopják

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek hogy jártam. :? Elmentem ma a fóti cora-ba ott voltam vagy fél órát és mire jövök ki látom,hogy :shock: valamelyik szemét,mocskos,rohadt állat lelopta a hátsó lökösről a vontató szemet takaró müanyagot. :lol: Hogy rohadna meg! Pont most mikor tök szép lett a kocsi és nem rohad meg minden.....................nincs valakinek elfekvőben 1db? Hol lehet venni ilyet? GSI pont a spoilerek miatt "egyedi" de még 1-2 év és tuti lelopnak róla mindent. :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ebben a story-ban az a legdurvább szerintem, hogy valószínűleg egy másik GSI-s lopta le a kocsidról...

És ez nagyon gusztustalan!!!!

Link to comment
Megosztás:

Peti

szvsz lehet cikkszám szerint rendelni....

Érdekes, mert kb 1-1.5 hete láttam az utcánk túloldalán egy fehér GSI-t, amelyiken hiányzott az a takarószem és pont arra gondoltam, hogy ha az enyémről véletlenül eltűnik, akkor tuti ránézek arra a GSire....ki tudja....az ördög nem alszik

ha ma látom, akkor megkukkolom neked, hátha...

Link to comment
Megosztás:

mezo

tuti??

csak mer megnéztem azt amim van és arra vmi 63-57ig van írva asszem...

és tegnap felrakattam az első két felni és úgy éreztem, hogy 100 fölött elkezd rázni, pedig frankón kicentírozták (direkt néztem)

lehet hogy a központosító nem jó??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.