Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Fárasztották helyetted... :roll: :lol:

donno :D

de ott karikázott el mellettem és nem nagyon figyelt, erre odamentem jól ráfogtam a nemlétező stukkerem ablakon keresztül, de esse akarta nagyon észrevenni :lol:

hát kérdem én mijjen világban élünk, ahol még ijesztegetni sem lehet :?: :roll:

Link to comment
Megosztás:

tegnapi blikkben volt egy cikk a győri streetracing-es brigádról és egy nagy fotón ott áll egy kék GSI :twisted:

Tetszett a kép ,persze a cikk egy fabatkát sem ért mert írja a gyerek : ezeknél az autóknál nem ritka,hogy 12sec alatt 200km/h-ra gyorsulnak :lol:

De jó is lenne..............................szép álom................ :smt069

Talán holnapra kész a kocsi. :idea:

Link to comment
Megosztás:

tegnapi blikkben volt egy cikk a győri streetracing-es brigádról és egy nagy fotón ott áll egy kék GSI :twisted:

Tetszett a kép ,persze a cikk egy fabatkát sem ért mert írja a gyerek : ezeknél az autóknál nem ritka,hogy 12sec alatt 200km/h-ra gyorsulnak :lol:

De jó is lenne..............................szép álom................ :smt069

Talán holnapra kész a kocsi. :idea:

Harmadikai számban volt, Sopron nem Győr, van felsorolva pár tipus, amelyre az említett gyorsulást írta, ezek között nem szerepel a GSi.

Amúgy tényleg gyenge írás :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg ezt láttam az uccácskánkban, a madarak értékelése az autómról:

madarak.jpg

Ekkorát még nem láttam...

Holnap ismét visszaülök bele négy nap kihagyás után. Ideje alapos mosás, belsőtakarítás, és kiszemetelés projektet végrehajtani, mert lassan kábé úgy néz ki a kocsi, hogy egy ordas hegyi román nem ülne bele...

Ha végighúzom az ujjamat a tetőn, akkor jut eszembe, hogy fekgete fényezés is van ezen a kocsin, nem pedig por és mocsok színű :oops: :oops:

Meg amikor szembefény van, nem látok ki az ablakon. Belül csupa retek...

Na nem baj, majd holnap alapos takarítást ejtek, mert lassan már égő megjelenni valahol ilyen kocsival :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Hát a gépedről nem mondott sok mindent, illetve csak a szokásosat, de azt inkább nem írnám le... :oops: :oops:

Nemtom mikor jön meg a főtengely... (1ébként hogy lett csapágyas? Az olajnyomás lámpion nem pislogott időben?)

Gabi gépe úgytűnik kezd egyenesbe jönni, kerülnek bele az okosságok, de én nem akarom kiszivárogatni az infókat, inkább Tőle kérdezd! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Patyi mit mondott konkrétan???

bosszankodott? vagy volt más gondja is... :roll:

Nem, nem volt semmi komoly és semmi konkrétumot nem mondott, csak azt hogy majd felhív Téged. De gondolom elfelejtette.

Szóval van olajnyomás-mérőd és nem látszódott semmi?

Hány bár van a tiedben 7000es fordulat körül?

Link to comment
Megosztás:

5 barig jelzi, de az nem igazán úgy van...

Majd Sonique-tól megkérdezem pontosan hanyadik rublika mit jelöl pontosan, mert fejből nem tom... :roll:

De jó az, csak hát már sok volt az a 10 másodperc is...

De az is lehet, hogy már előtte sem volt okés valami vele... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.