Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszönöm Sanyi!

Kézzel fogható forma kéne, asszonynak sok a szabadideje melóban és nincs internete ... nem is pakolhat semmit a gépre bennt ...

Redi!

Annyi eszem nekem is van hogy vehetnék újat csak nem akartunk kiadni 6ezer (tipp) Ft-ot érte ... egyántalán van olyan ember a világon aki megvette ezeket és nem kölcsön kapta? :lol:

Csaba!

Megköszönném akkor sokkal jobb a 2002-es mint a semmi, amugy sem változott a kresz azért azóta gyökeresen!

Link to comment
Megosztás:

Csaba!

Megköszönném akkor sokkal jobb a 2002-es mint a semmi, amugy sem változott a kresz azért azóta gyökeresen!

Oké, megpróbálom ma elkérni és este akár oda is adhatom ha kinézel az Ivecóhoz... ha viszont nem tudom elkérni ma akkor a jövő héten hétfőn vagy kedden biztosan...

Link to comment
Megosztás:

A Rolnadé, az kerek lámpás, az nekem nem tetszik...az enyim meg már az újabb kocka lámpás... :lol:

Csak mutattam megnyugtatásképp, hogy a sajátját csinálja 1 éve azt hiszem, ebből kiindulva a tiéd is kész lesz 1-2 éven belül :lol: csak viccelek, Péntek van... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt megfigyeltétek már, hogy a jobb mesteremberek mindíg a legjobb munkát csinálják, miközben a sajátjuk a legszakadtabb? Áll ez a kőművesekre, kasztnisokra, fényezőkre.

Nekem asztalos a szakmám.. :lol: azt hiszed a bejárati ajtó záródik normálisan? :lol: Bár mindenki asztalosnak születik, csak van aki továbbképzi magát.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez nem is vicces... :hiya: :hiya: :lol: :lol: :lol:

Szerintem inkább döntened kéne, a motor miatt, mert hegeszteni kell a kutyacsontokat hátul, de gondolom ehhez kell a gardán mérete, amihez meg kell hogy melyik motor lesz benne, stb... :P aztán elől is hegeszteni kéne a hűtőnek tartószerkezetet, a régit kivágni, a váltófelfogatást is át kell rakni, sőt, plusz tartó is kell, na meg ugye be sem fér abba az alagútba ;) motornak valami komolyabb tartószerkezetet, mert ai van az tyúkfing? na meg ha c20xe moci megy bele akkor a négyleömlő miatt is kell agyalni mert pont ott jön ki a kormányoszlop... stb.. stb... :hiya:

Van aki belerakja a c20xe motort? Mert akkor végül is ebből 80%-a az ő gondja...

Link to comment
Megosztás:

a c20ne szóba sem jöhet egy "drifternél" ? kis okosítással nem lehet user baráttá tenni?

csak azért kérdem mert ugye nagy dilemma ez a 2.0 vs 2.4 dolog ....

csak azt ne írjátok hogy gyenge a 8 szelepes ... azért írtam hogy kis okosítással ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

XE lesz...kész passz...

És pont azért mert 2.4-et bárki bele tud fabrikálni...xe-meg szivacs...

Az a baj, hogy nekem kell a LE...a 2.4-gyel gyorsuláláson a ccm miatt még ugrok is egy kategóriát...szóval sehogy sem nyerő, hacsak nem abból a szempontból, hogy egyszerübb...

De ilyenből legalább kevesebb lesz az utakon, mert a sok mazsidrazsi nehezebben fogja koppintani... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

a c20ne szóba sem jöhet egy "drifternél" ? kis okosítással nem lehet user baráttá tenni?

csak azért kérdem mert ugye nagy dilemma ez a 2.0 vs 2.4 dolog ....

csak azt ne írjátok hogy gyenge a 8 szelepes ... azért írtam hogy kis okosítással ... :lol:

Hallotam már olyat hogy a C20NE az nem iis GSI csak azt írták rá és az igazi GSI az a C20XE. Hát vannak ilyen gonosz egyének itten pl nem mondom ki a nevét de vidéki kombánykergetőző. Ezek után nem hinném hogy pont Anti fog Ne-t berakni. Túl sok itt az XE :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább döntened kéne, a motor miatt, mert hegeszteni kell a kutyacsontokat hátul, de gondolom ehhez kell a gardán mérete, amihez meg kell hogy melyik motor lesz benne, stb... :lol: aztán elől is hegeszteni kéne a hűtőnek tartószerkezetet, a régit kivágni, a váltófelfogatást is át kell rakni, sőt, plusz tartó is kell, na meg ugye be sem fér abba az alagútba :lol: motornak valami komolyabb tartószerkezetet, mert ai van az tyúkfing? na meg ha c20xe moci megy bele akkor a négyleömlő miatt is kell agyalni mert pont ott jön ki a kormányoszlop... stb.. stb... :lol:

Van aki belerakja a c20xe motort? Mert akkor végül is ebből 80%-a az ő gondja...

Laciék megbeszélik Rolanddal, hogy mi is a lényeg tulképpen...most beszéltema Lacival, azt mondta, intézi...

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy nekem kell a LE...a 2.4-gyel gyorsuláláson a ccm miatt még ugrok is egy kategóriát...szóval sehogy sem nyerő,

Miért ugrana? 2.0 blokk, a belsejét senki nem látja, és a szelepfedél is 2.0 felirattal mehet.. :lol:

De ha xe akkor xe, nincs mese, de szerintem kaszkadőr is belerakja neked, csak az is olyan hogy próbálja a minimumra kihozni a dolgokat, de ha neked megéri, mondjuk az tény hogy ettől lesz egyedi, és nagyon szépen fog hosszába mutatni az xe a motortérben, :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen csak az már 2.4 tehát kategóriát lép felfele vele a futamokon és oda már kevés lenne ha besorolják egy 3 literes v6 mellé ... de legyen csak gagyi 2.5 v6 :lol:

402 m-re 13 tetejét számoltam én...vagy nagyon 14 alját...c20xe-vel...820 kg környékén...ha sikerül az útra vinni a tapadást, akkor nem elképzelhetetlen...ráadásul kupakkal, és egy csipszel már 160 paci...de meglátjuk...ha nem jön össze a 13 teteje idő, akkor még mindig ott a lehetőség, mókázni, meg driftelni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért ugrana? 2.0 blokk, a belsejét senki nem látja, és a szelepfedél is 2.0 felirattal mehet.. :lol:

De ha xe akkor xe, nincs mese, de szerintem kaszkadőr is belerakja neked, csak az is olyan hogy próbálja a minimumra kihozni a dolgokat, de ha neked megéri, mondjuk az tény hogy ettől lesz egyedi, és nagyon szépen fog hosszába mutatni az xe a motortérben, :lol:

Hogy miért ugrana??? Mert hiába 2.0 a blokk...de a belseje 2.4...ergó, 2400ccm...Nem fogok úgy odaállni,hogy srácok, ez csak egy 2000-es...hiába megy jobbat mint a 2.4...Nem szeretem az ilyen "csalós" mókákat...de ezt mondtam Kaszkadőrnek is...

Laciékkal kezdtem el a projektet, velük is szeretném befejezni... :P

Ettől függetelnül semmi bajom azzal, hogy Kaszakdőr is beajánlotta magát...hisz piaci versenyhelyzet van... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.