Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Blitz!

20km-el ezelőtt lett cserélve az összes hajtókar, vonalbafúrva (vagy mi) meg kisúlyozva meg minden...Amúgy megnéztük, és semmi elváltozás...

csak a csapács, meg a főtengely kapott...

Azt azért még jó lenne tudni mi volt előbb csapágyas lett, vagy előbb az olajpumpa adta meg magát... :roll:  

A második verzió jobb lenne, mert akkor megvan a hiba okozója, ha meg előbb csapágyas lett, akkor aztán lehet nyomozni, hogy mi a szent szar okozhatta... :roll:

Szeva!!!

Nálam eddig még mindig a pumpa adta meg magát és utánna a csapágy!

Forditva elég érdekes egybeesés lenne a kettő!!!

Link to comment
Megosztás:

Igen de előfordulhat e egyáltalán...

Mert hogy annyi rézreszeléket találtunk az olajban, hogy az nem attól a 10 másodperctől lett amikor félreálltam... :roll:

De bízom benne, hogy az olajpumpa okozza mert mi lehet más... :roll:

Új verdával mizu???

Múltkor mexakadtunk... :roll: és nem tudtalak visszahívni...

Link to comment
Megosztás:

OFF Carstylingon kihívott egy Trabi........és jelenleg 141 . 40 -re vezet a Trabi! Ha kikapok mi értelme annak az oldalnak?! Hmmm.....nehogy má ennyire gagyi legyen egy GSI  :smt011 ON

OFF Annak az oldalnak amúgy sincs sok értelme. Az már régen nem az autókról szól, hanem hogy kinek van több haverja. ON

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nekem is megadta magát ez a stabilizátor b@szás! De szerencsére hétvégén sikerült is kicserélnem. És csak 2000 Ft,- volt az ára!!!

Így kéne ugye kinéznie:

8b_1_b.JPG

Na most ehhez képest az enyém:

12060017.jpg

12060016.jpg

Aranyos, nem? :lol:

Üdv.: Mező

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nekem is megadta magát ez a stabilizátor b@szás! De szerencsére hétvégén sikerült is kicserélnem. És csak 2000 Ft,- volt az ára!!!

Ilyet én is játszottam már. Nekem egy betondarab tépte le a csavar alsó részét. A cserét meg egyedien kellet megoldanom. :? Utángyártott nem akart felmenni a helyére, hiába kentem, pajszeroltam. Beillene a copácos topikba.... :? Ha elmondanám, hogy ráhegesztettem egy 10-es csavart a stabilizátorra és annál fogva húztam rá a gumit egy nagy alátéttel, biztos a fejeteket fognátok, de nem mondom el... :oops: :oops: :roll: (A csavart utána levágtam, stabilizátort átfestettem)

Link to comment
Megosztás:

nahát :shock: mikre nem derül fény...

végre megnyugodtam h nemcsak én hekkelem a gépet ezerrel ahogy tudom mikor helyzet megkívánja :lol:

Én abból indultam ki, hogy ütni nem szabad semmit. (Ha nem muszáj...)

Akár lehet az is.

Milyen motor ?

Nekem egy tagnapi szerelés után, minek során lekerült az alapjárati motor (majd vissza) ugyanezt produkálta. Az elektromos csatlakozót megmozgattam, és máris jó lett. Azóta semmi gond.

Link to comment
Megosztás:

Történt egy kis plasztikai műtét és hibajavítás az autómon!

Itt az eredmény:

Kiváncsi vagyok a véleményekre a + és a - is érdekel.

Nekem nagyon tetszik így most.

A motorháztető a g astra elejével nagyon szép, mostantól én is ilyet akarok! 8). Mennyi egy ilyennek a költségvetése?

A fellni viszont nem tetszik... habár ez egy pillanatig se befolyásoljon, neked kell, hogy tetszen, nem nekem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.