Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na hazaértem...

Darbajaira szettük a kisautót...volt egy két berohadt csavar, meg a tetőkárpit is csak darabokban jött le...de én voltam az erősebb... :wacko:

Végülis a már sokat emlegetett Kaszkadőr műhelyében csináljuk, mert Laci épp megvenni készül...otthon a szülő már besokaltak a kerti bontóval... :lol:

Na a lényeg röviden, hogy szebb volt ez kívülről, mint egyébként...de hát tudtuk mi ezt, csak bíztunk a "hátha patent lesz ez mindenhol" dologban...

Hát pár helyen átlátni a kasztnin...nem kellett nagyon megnyomkodni, hogy lukas legyen...

...szétszedtük teljesen, holnap megnézi a lakatos, mond rá egy árat...aztán laktolással kezdjük...

szerencsére van jó sok pótalkatrész, meg még van amiből új is...úgyhogy nem gáz a szitu, csak meg kell csinálni...

Szépen eldobozoltunk mindent, meg felmértük, hogy mit hogy fogunk csinálni...

Viszont lehet lesz egy változás...lehet nem c20xw lesz, hanem 2.4 CIH...ezt még ráérek most hétvégén kitalálni...

Igazából szerelés szempontjából minden a 2.4 mellett szól...még a nyomaték is...meg az átalakítás egyszerűsége...viszont a LE viszi a C20xe irányába a döntést...

Nem tudom ezzel még mi lesz... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Még egy pozitívum szól ám a 2.4 mellett...hogy kinyírhatatlan moci...legalább is sokkal nehezebb taccsra tenni mint az xe-t...

A súly a mocitérben annyira meg nem nagy előny...sokkal váratlanabbúl eldobja a seggét a kocsi...ami ha pöröx jó, de utcán már kevésbé mókás... :unsure:

Ja, azt hittem, kifejezetten driftre építed, utcán max tréler. Akkor tényleg nem jó. Bár annyira azért nem vészes, mint a 3.0. És igen, ezek a CIH motorok tényleg (szinte) kinyírhatalanok. Hogy nállam egy megpusztult? Csakis a véletlen műve tisztelt bíróság! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Még egy pozitívum szól ám a 2.4 mellett...hogy kinyírhatatlan moci...legalább is sokkal nehezebb taccsra tenni mint az xe-t...

A súly a mocitérben annyira meg nem nagy előny...sokkal váratlanabbúl eldobja a seggét a kocsi...ami ha pöröx jó, de utcán már kevésbé mókás... :unsure:

3.0 24v :wacko:

Link to comment
Megosztás:

c30se bizti nem játszik...mert nem szeretném, hogy belógjon a moci az utastérbe...de ezt már korábban kifejtettem, hogy foci helyett nem szeretnék pókerezni járni...gurulni...ha mondjuk valami azt mondja a mociban, hogy nem csinálom tovább inkább felrobbanok... :unsure:

jo az a poker is :wacko: milyen sürün robban fel egy motor !?!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.