Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ZSU Kft. , Csepel:

Itt vettem az EXIDE akksim, ami ugye bírt 2 hónapot és aztán úgy gondolta hogy már csak 8-9 voltot ad ...

Visszavittem csepelre(!) (itt volt a legjobb árban az akksi azért érte meg oda autóznom annó, tőlem olyan 15 km lehet) átvették az akksit majd mondták hogy ők visszaküldik az importőrnek (bárdi,unix szerintem) és majd érdeklődjek 1-2 hét múlva, gondoltam miért én érdeklődjek mikor az ő termékük volt szar, nem az a minimum hogy elkérik számomat és ők hívnak?! én legalábbis ezt így csinálom a munkahelyemen ... mindegy végülis ... hát érdeklődtem , majd mondták hogy még nem küldték vissza mert a garancia levele nincs kitöltve, mondom de jó azt talán csak kitölthették volna , mert mégiscsak az ő dolguk, hát nem, szerintük a garancialevél hátoldalán van az üzembehelyezési oldal és nekem el kell vinnem egy szervízbe az akksit , beméretni és üzembehelyeztetni, majd ha ott rossz értéket mutatnak a műszerek(tehát tényleg szar az akksi) akkor vihetem vissza hozzájuk a lepecsételt papírral és akkor küldik vissza a nagykernek.Ami megint 2 hét mire elviszik/bemérik ők is/adnak újat/stb ... tehát ha nem lenne most egy jó kis 45Ah-s Deplhi kölcsön akksim ami kb 5 éves ... akkor járhatnék gyalog ... őket nem érdekli ... mondtam nekik hogy ez egy akksi ? rámértem multival és keveset mutatott , mit akarnak még, nem jó és kész az engem nem érdekel hogy cella zárlatos e vagy anyagfáradt vagy mittudom én... válasz: csak akkor adnak vissza nekem pénzt vagy új akksit ha bebizonyitottam hogy rossz az akksi azzal a pecsételt papirral. A papir(garijegy) persze náluk van hisz odaadtam multkor mikor visszavittem az akksit. Tehát most menjek csepelre , hozzam el a papirt, keressek egy szerelő havert aki lepecsételi, vigyem vissza csepelre a papírt majd telefonáljak megint rájuk 2 hét mulva hogy hogyan áll a helyzet és ha megvan akkor menjek megint vissza csepelre az ÚJ akksiért vagy a pénzemért ... hányszor is kell mennem csepelre összesen oda-vissza? 3 - szor ami ugye összesen 90 Km de kerekítsük egy 100-asra... az benzinben olyan 10+ Liter tehát olyan 2800 Ft ...

Nyilván mással is történt már hasonló meg ez "csak" egy 13900 Ft-os akksi , ettől függetlenül nem dobta fel a napomat ...

Link to comment
Megosztás:

Földvárig megyek, és onnan (szántódtól) megy út Kaposvárra, gondolom busz is. 77km csak kevesebb mint vonattal a 210 :S

Hidd el, Kelenföldről gyorsabban ott vagyok az IC-vel, mint Földvárról busszal, arról nem is beszélve, hogy elég

korán elmegy az utsó busz :wacko: A fonyódi vasútvonalról meg ne is beszéljünk :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.