Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Naív kérdés az h 215-225/40-45 R14-es gumit hol mennyiért vesztegetnek kis hazánkban, vagy inkább azt is Külföldiából érdemesebb rendelni????????(mindez még csak elméleti síkon)

Gumik.com-on van 22-ért Toyo de a cégről csak olyant hallottam(BéjemvésTomi barátunktól) h öreg gumikat árulnak??????

vki osszon már észt ezzel kapcsolatban lécci.

KÖSZI

Link to comment
Megosztás:

Naív kérdés az h 215-225/40-45 R14-es gumit hol mennyiért vesztegetnek kis hazánkban, vagy inkább azt is Külföldiából érdemesebb rendelni????????(mindez még csak elméleti síkon)

Gumik.com-on van 22-ért Toyo de a cégről csak olyant hallottam(BéjemvésTomi barátunktól) h öreg gumikat árulnak??????

vki osszon már észt ezzel kapcsolatban lécci.

KÖSZI

Rendeletek már egy páran onnan, meg kéne kérdezni őket.

Asszem Anti is köztük volt, valami pár hónapos cuccot kapott, ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

Jaja!

Én kétszer rendeltem magamnak, meg egyszer Stewenek...

...minden alkalommal zsír jó gumit kaptunk, pár hónapos DOT számmal...

Olcsóbbat meg jó pár méretből nem találsz... :unsure:

Én csak ajánlani tom...

köszi srácok nem tom akkor Béjemvés úr mér riogatott ilyenekkel monjuk számomra is túl olcsó árakkal rendelkeznek de annyira nem fog zavarni.......

kösz mégeccer........

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy olcsó az azért van...mert a termékdíjat vagy mitökömet így nem kell kifizetniük...ellenben a vásárlónak ki kéne...de ezt nem tudja ellenőrizni senki...nem is fogja... :wacko:

Aztán interneten keresztül értékesít, ergo kicsi a személyzet, és elég egy hangár méretű raktár...vagy kettő...lévén nem kicsi a cég...de cserében nagy...

A házhozszálításra olyan mennyiség miatt amit ők forgalmaznak olyan kedvezményt kapnak, hogy szinte ingyen van...

Egy HUF-ot nem költenek reklámra...

Így tudnak olcsók lenni... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Béjemvés úr mér riogatott ilyenekkel monjuk számomra is túl olcsó árakkal rendelkeznek de annyira nem fog zavarni.......

Mert kis hazánkban elég jellemző az ilyen és volt is rá példa. S azt is mondtam lehetnek kivételek bár mielött kiadok valamiért pénzt megnézném élőben ami az ekereskedelemben nem realizálható. Hameg már kihozták és 2 éves a gumi nem hiszem, hogy sokan visszaküldenék és várnának egy jó ideig míg visszautalják a pénzüket. Meg egyébként is én mindíg f@szságot mondok szóval ne is figyeljetek rám. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mert kis hazánkban elég jellemző az ilyen és volt is rá példa. S azt is mondtam lehetnek kivételek bár mielött kiadok valamiért pénzt megnézném élőben ami az ekereskedelemben nem realizálható. Hameg már kihozták és 2 éves a gumi nem hiszem, hogy sokan visszaküldenék és várnának egy jó ideig míg visszautalják a pénzüket. Meg egyébként is én mindíg f@szságot mondok szóval ne is figyeljetek rám. :unsure:

Én csak azt montam h öreg(sokat állt) gumikat adnak szerinted.......

Bocs

Link to comment
Megosztás:

Végül is, az neten rendelt felnit hol nézted meg??? Azt kaptad amit rendeltél? :wacko: :unsure:

Egyrészt pont ezért mondtam amit.

Ez rossz példa mert nem azt hozták ki neki amit rendelt.....

Amúgy meg nem vagy köteles átvenni,és kérhetsz másikat.

Persze csak akkor bukok 30ezret a vissza ill ideszállítási díjját + 1,5 hónappal késöbb lesz kerekem.

Én csak azt montam h öreg(sokat állt) gumikat adnak szerinted.......

Bocs

Miért a 2 éves gumi az nem öreg és nem állt sokat? Persze nem úgy kell érteni az öreget, hogy killenne már repedezve és stb... De ki tudja hogyan tárolták azidő alatt (hánygumi volt rajta 2 évig) ill. ha szabadégalatt volt akkor a nap megtette e hatását.

Link to comment
Megosztás:

Megjegyzés rovatba beírod hogy nem kell öreg gumi....És szerintem 1-2 hét max....Miért lennél köteles olyat átvenni ami szar?Mert már kifizetted?

Mert ez sem néz ki rosszul és már nagyon be voltam zsongva érte. Másrészt amit már írtam az elöbb + 30.000,- + idő + ha egyáltalán nem kell idő mire visszakapom a pénzem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.