Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát a váltó meg az osztómű nincs túl messze egymástól.

Most csak azt nem tudom, hogy miért kerget még így is néha fogaskereket, ha le van kapcsolva. Ezért félek hogy a váltó kihajtáson is van valami gebasz. De remélhetőleg nem lesz.

Ennek néhány alaktrészét szedtük ki ma szerintem.

http://www.dorfbrunnen-garage.ch/images/ve...r/Bild034gr.jpg

Ez pedig a kívántos állapot lenne...

http://www.dorfbrunnen-garage.ch/images/ve...r/Bild030gr.jpg

hát ez elkopódott :wacko:

gyárilag mennyit bír egyébként?

egyáltalán bír a gyári teljesítmény felett? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

800 euróért csinálják meg a svédek az osztóművet tutira, plusz még ki kell küldeni nekik egy működő osztóművet.

Ez így alsó hangon 300e forint... :wacko:

Szerintem megéri,mivel neked az összkerék az egyetlen esélyed a többiek ellen.Amúgy csak plusz súlyként cipeled magaddal :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ez mindegy...400Le szerintem még messze van

:lol:

Tényleg egyébként.

Szerintem megéri,mivel neked az összkerék az egyetlen esélyed a többiek ellen.Amúgy csak plusz súlyként cipeled magaddal :unsure:

Egyébként megérné, azzal nicsen gond, csak az a necc, hogy nincs ennyi pénzem. :wacko:

Meg nemtudom, hogy összeségében van-e értelme.

300ból pöpec játszós ladát veszek télre...

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Játszani a fütyiddel is tudsz...viszont...attól nem fog megugrani a rajttól a Cali...

Én amondó vagyok, hogyha most nincs is pénzed, akkor inkább télen ne legyn 4X4, és tavaszig gyűjtögess...és akkor inkább egy ilyen komolyabbat mint hogy megint azon remegj majd, hogy nem rúgod el, mert szét fog ugrani...

Amúgy arra már garit vállalnak????

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Játszani a fütyiddel is tudsz...viszont...attól nem fog megugrani a rajttól a Cali...

Én amondó vagyok, hogyha most nincs is pénzed, akkor inkább télen ne legyn 4X4, és tavaszig gyűjtögess...és akkor inkább egy ilyen komolyabbat mint hogy megint azon remegj majd, hogy nem rúgod el, mert szét fog ugrani...

Amúgy arra már garit vállalnak????

:wacko: :lol: :lol: :)

amúgy jó a kérdés a végén. Gari? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

800 euróért csinálják meg a svédek az osztóművet tutira, plusz még ki kell küldeni nekik egy működő osztóművet.

Ez így alsó hangon 300e forint... :unsure:

ha megér a cali neked ennyit akkor érdemes gondolkozni rajta mert ha szétrugsz 3 gyárit akkor ugyanitt vagy....na meg gondolom ezt majd el lehet adni alóla késöbb.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.