Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Taxival pont csak áttértünk, Zima off.

Háromnegyed órás stabilizáslási kisérlet nem hozott eredményt a levegőn, egy ismerőse hazavitte kocsival.

Ezt követően leballagok a Bahnhof, Krisztián persze kint beszélget a volt barátnőjével.

Ettől persze roppant emelkedett volt a hangulat.

Majd a dj olyan számokat tolt, hogy mintha hópárducokat és lámákat darálnának, ehhez már öreg vagyok.

Tehát parádés volt az este.

Én mondtam, hogy ne menj át...bár biztos voltam már este abban, hogy át fox... :wacko:

Így kimaradtál a jóból... :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Van az a Genexes kombi omega ami járja az utakat és ilyen diszkrét optikai tuning van rajta amit most így elképzeltem a lelki szemeimmel a Tiedre is ... erre céloztam ... nem a hebraműtétedre :lol:

UI: nem megy ma valaki véletlenül Csergő országba? :unsure:

Az eredeti az rs-tuning...A Genex-es az úgy tudom koppintás :lol:

www.rs-tuning.hu referenciák----opel-----omega

Linkelni sajnos nem lehet.

Ja és ezt a haverjaim csinálták :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az eredeti az rs-tuning...A Genex-es az úgy tudom koppintás :lol:

www.rs-tuning.hu referenciák----opel-----omega

Linkelni sajnos nem lehet.

Ja és ezt a haverjaim csinálták :unsure:

Egy dolog fog csak hasonlítani, a morcosítás :lol:

Nem ilyen lesz, közel sem. De szerintem szebb lesz :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Van ez a rezonátor "tök" a légszűrőház alatt és mióta Albertel ki hekkeltük azóta valóban nem megy a vas 2000-ig semmit ... megprobáltam visszarakni , nem is olyan egyszerű főleg hogy 1 árva csavar fogja a kasztnihoz/nyulványhoz alulról de kb 1mm átmérőjű a csvar luk ... lényeg hogy nem találok olyan csavart oda ... szal ez igy gyakorlatilag elmagyarázhatatlan de EPC-ben sem találok róla képet ...

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma leengedtük az osztóműből az olajat és közben vele együtt az osztómű felét is. :unsure:

Legalább már megvan egy alkatrész, ami tuti rossz. :lol:

Tomi023 beült a gépsasomba,kiállt vele az udvarból!

Azt mondja:

-Ez kocsi rossz!

-Me má mié?

-Nem világít benne a mocikontrol lámpa!

-Reakcióm: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Akkor egyértelmű, hogy osztómű, vagy lehet még más bibi is??? Mert mondtad, hogy nem igazán onnan hallod a hangot... :unsure:

Hát a váltó meg az osztómű nincs túl messze egymástól.

Most csak azt nem tudom, hogy miért kerget még így is néha fogaskereket, ha le van kapcsolva. Ezért félek hogy a váltó kihajtáson is van valami gebasz. De remélhetőleg nem lesz.

Ennek néhány alaktrészét szedtük ki ma szerintem.

Bild034gr.jpg

Ez pedig a kívántos állapot lenne...

Bild030gr.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.