Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap délután elvittem az omegát spoilerezésre Maglódra. Jó volt már ismét benne ülni :unsure:

A srác aki csinálja, elég szép munkákat csinál, mutogatott pár dolgot, és még olcsóbban is,

mint a főnixesek (akik egyébként az egy hónappal előre történt egyeztetés után csesznek a

fejemre, már többször ígérgették hogy nekiállnak, de mindig csak halasztanak).

Link to comment
Megosztás:

Azért annyira nem volt rég...meg most jó volt a zene is nagyon...kicsit 80-as évekre sikerült a vége, de ezekre meg jókat hülyültünk... :unsure:

Jacko feeling rulez :wacko: Azért tanultam valamit Dettitől is :lol: :lol:

Nekem meg azééé teccett most a zene, mert volt sok 90-es évek is :)

Link to comment
Megosztás:

Van az a Genexes kombi omega ami járja az utakat és ilyen diszkrét optikai tuning van rajta amit most így elképzeltem a lelki szemeimmel a Tiedre is ... erre céloztam ... nem a hebraműtétedre :wacko:

UI: nem megy ma valaki véletlenül Csergő országba? :unsure:

Már kikezeltettem :lol:
Link to comment
Megosztás:

Van az a Genexes kombi omega ami járja az utakat és ilyen diszkrét optikai tuning van rajta amit most így elképzeltem a lelki szemeimmel a Tiedre is ... erre céloztam ... nem a hebraműtétedre :unsure:

Nem ismerem azt a kombit, legalábbis így most nem ugrik be.

Az első lökös lesz csak vett formáció (bár kis átalakítás lesz azon is), a többi dolog teljesen egyedi gyártású lesz.

Link to comment
Megosztás:

....Piiiista meg Zima fél 2 körül átmentek a Bahnhof-ba...ott voltak Krisztiánék...

Ott nem tudom mi volt....:unsure:

Taxival pont csak áttértünk, Zima off.

Háromnegyed órás stabilizáslási kisérlet nem hozott eredményt a levegőn, egy ismerőse hazavitte kocsival.

Ezt követően leballagok a Bahnhof, Krisztián persze kint beszélget a volt barátnőjével.

Ettől persze roppant emelkedett volt a hangulat.

Majd a dj olyan számokat tolt, hogy mintha hópárducokat és lámákat darálnának, ehhez már öreg vagyok.

Tehát parádés volt az este.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.